Ohighersite teine nädal Ohios

Tsauki-Tsau kõigile!

Ohighersite teine nädal ning esimene täispikk nädal nüüdseks läbi! Nädal oli väga lahe, kõik kogesid kõiki nelja aastaaegu ühe päeva sees, saime korralikult vihma, soojakraadid vahepeal olid 8-9 vahel, samas oli kõrvetavalt sooja päikest. Mõnus igatahes!

Kõik tegutsevad toimekalt oma uute harjumuste kujundamise nimel, see nädal võistlesime kõik Success Coini nimel ehk pidime iga päev näitama keskmiselt 30le perele tooteid. Kiidusõnad kõigile tublidele, kes endale esimese auhinna taskusse pistsid, kindlasti annab see ka hea eelduse edukaks suveks.

Nagu ka eelmine nädal, siis ka see nädal võistlesime callides, demodes ja sitdownides. Kõige tublimaks osutus meie grupis TIIU, kes võttis enda käe ümber KÕIK kolm käepaela. Väga tubli saavutus, all pool ka pildid käepaeltve vastuvõtmisest.

Kõige tublim online klientide leidja oli Reimo! Hea töö!

Lisaks sellele on meil orgis liikvel ka roheline käepael. Selle omanikuks saab inimene, kellel oli nädala jooksul mõni huvitav juhtum või olukord kust ta tuli võitjana välja. Seekordne käepaela omanik on Maarja! Tema siis ühel tööpäeval pidi tegelema hommikul tööloaga ning kuna läks kauem, kui arvata võis sai ta tööle alles kella 13.00st. Sellegi poolest ei teinud ta sellest endale vabandust mitte 30 demo teha vaid tema läks ja tegi ning tõestas, et kõik on võimalik! Tubli töö Maarja!

Pildikene meie orgist peale teist nädalat koos Success Coinidega

Mõned lahedad lood nädalast:

Helina:

Ma olin kolmapäeval orava lõksus. See oli esimene kord, kui otsustasin minna kinnisele verandale sisse. Ukse taga oodates märkasin, et üks orav soovib sinna sisse pääseda. Tõmbasin ruttu välimise ukse kinni ja jäin ootama, kas keegi tuleb päris uksele ka. Kogu see aeg orav ootas oma sissepääsu ja vaatas mulle kurva näoga otsa. Verandalt lahkudes pidin kasutama oma parimat strateegiat, et sealt välja pääseda nii, et loomake sisse ei saaks. Kokku sai 6-7 minutit temaga jännatud.

Tiiu:

lambist siis teen turfis tööd, ja tuleb mingi väike neegripoiss rattaga, paljajalu, ainult shortsid jalas minu juurde, hakkab igast küssasid küsima, kes ma olen, mida teen ja miks ma nii imelikku tööd teen

ma siis lähen uksele koputama ja tüüp tuleb kaasa minuga ja küsib et, aa you wanna go into this house? ja läheb peale minu koputamist kahe käega paugutama sinna ukse taha

niimoodi mitu ust järjest, aga ta oli vist mingi hoodi poiss seal, sest igaüks kes ukse lahti tegi ütles talle jou ja patsutas teda pea peale  ja siis lõpuks tuli jäätiseauto ja ta küsis, et do you want ice cream ja sõitis jätsiautole oma rattaga järgi.

Karl:

Õues kallas jämedat vihma. Vihmakeep oli sellel korral hotelli kuivama jäänud. Koputades uksele ilmus selline turske ehitaja, kes nähvas, et tal pole mu müüdavate asjadega midagi peale hakata. Ukse sulgemisel küsisin, kas tal vihmakeepi on, sest ikka korralikult kallas ja olin juba läbimärg. Turske sell muutus hoolivaks härrasmeheks, kes andis mulle oma ehitusel kasutatava vihmakeebi ja ära minnes viskas õunapiruka pihku. Kinnitasin selle looga, et ei tasu ennast tõsiselt võtta.

Tõnised ja Kristjan:

Kristjanil oli esmaspäeval, 10ndal juunil sünnipäev. Sai tema 25 aastaseks. Veerand sajandit nagu naksti täis. Pühapäeval oli meil plaanis ka kooki süüa. Tõnised oli mõlemad tublisti Kristjanit meeles pidanud ning enne Sunday Meetingut poes käinud kooki ostmas. Mis aga juhtus oli see, et kuna peale meetingut läks meil kõigil kiireks siis jäi kook terveks ajaks auto pagassi ja koju jõudes avastasid nad et kook oli endiselt seal. 

Vähemalt on neil mida nüüd terve nädal süüa.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s