WEEK 2 OF SWEAT

Teine successful nädal lõppes meil basseinis mõnuledes ja ägedaid lugusid rääkides 💦🤠

JOOSEP L:

Sain see nädal paljude ägedate inimestega kokku. Jagati küpsiseid ja muud põnevat. Tegin paljude ägedate autodega pilti ja funnisin päeval ka. Üks keskmisest kuumem päev ka see nädal juba. HIGI. Korralik joodikupäevitus peal. Tore nädal 😎

MARGARET:

What a journey🤩 Teine nädal juba läbi?! See nädal sai palju naerda. Olen nüüd vähemalt 5 inimese prayer listis ja piibli sain ka. 🤗Õppisin mis mõju on self talkil ja kuidas seda enda kasuks paremini mängima panna. Pühapäeval saime bassus sulistada ka et uuele nädalale ikka puhtana vastu minna🤣💦

MIKO:

See nädal sai palju uusi asju näha. Kohtasin gängsterit kes näitas relvi, narkodiilerit kes valmistas kanepist tubakat samal ajal ahmides sigaretti ning pere kes kõik koos kanepit ja bongi tõmbasid. Olenemata sellest jäin ikka korralikuks😌. Ahjaa, ükspäev lehkasin terve päev prügikasti järele. YOLO🤙

KERLIN:

See nädal oli tõeline rollercoaster. Kohtasin nii toredaid kui ka pahuraid inimesi. Kõige huvitavam õhtu oli, kui üks vanamees väitis end olevat Fidel Castro poeg, sugulane Kuuba hetkese presidendiga ja ta poolvend käib Katy Perryga. Vot see oli üks hull vanake omas maailmas. Sain mampsidelt palju snäkke ja lahedalt college tüdrukult ja ühelt mampsilt küüti 😄

ATS:

See on telefonimuuseum. Ühel pensionäril oli paar maja pühendatud tema telefonide kollektsioonile. Ta oli kolonel õhuväes.

NELE:

Sel nädalal sain ma ikka korralikult looti (asju). 2 piiblit, nukirauad, kaelakee, võtmehoidja, palju süüa ja juua, aga ühte asja, mida neil ei ole, on auto. Mingi mexican isa ütles, et ta on jahimees ja ma ütlesin, et minu oma kaa, mille peale ta näitas oma sarvede kogu. 

Pühapäeval ostsin ma endale õhtusöögiks terve broileri. Tore nädal!

THOMAS:

See nädal jagan teiega kahte põnevat vastulauset kokaraamatule. Mina: “raamatus on 104 viisi kuidas küpsetada kana.” 

Isa nr 1: no ma söön ainult kahte – grillil ja fritüüritult.

Isa nr 2: mul on vaja 104 põhjust kuidas naine kööki saada.

KREETE:

Norm kuumus meil ikka siin, see nädal sai korralikult vihma ja korralikult higistada 😮‍💨 juba jälle läks järgmisel rattal kumm katki aga üks tore vanaisa aitas välja ja tegi korda 🫶 Saanud paljude loomadega sõbrustada ja ustelt huvitavaid snäkkse proovida + esimene ujumine ka see pühap tehtud

CARL:

Põnev nädal möödas taaskord, hirmutav mõelda et kuuendik suvest juba läbi. Rattast tagurdati üle, leidsin naksitrallide auto. Palju huvitavaid pilte sellest nädalast.

SANDRA:

Natuke soe oli see nädal. Inimesed on nii lahked, et mu auto oli nii palju veepudeleid täis, et saaksin public akvaariumi avada. Farmers tan on vaikselt küpsemas

JOOSEP S:

Uus linn, uued inimesed, uued uksed. Väga excited tulevaste nädalate üle. Org mega tubli, liigume õiges suunas.🫡

MERILYN:

– 1 naine väitis surmtõsiselt, et ole ettevaatlik, kuna metsas elavad goblinid ja bigfoot ja ühes majas elavad rascalid mitte inimesed

– 1 muusik kutsus meid oma kontserdile aga kahjuks oli see neljap lõunal 

– väga palju prayereid peredelt ja that’s why I’m gonna hit my goals

– istusin ukraina perega ja sain vene keelt harjutada

SANDER:

Another week in the motel, aga elame üle. Poisid on tublid, keegi ei vingu ja paneme võidukalt edasi

Need kummist junnid hoidsid jalad kuivad, korralikult lahmas vihma ikka!

HELENA:

Oi see nädal sai kõike, esmaspäeval oli vaja padukaga töötada ja terve päev läbimärgade sokkidega üle elada, aga see eest inimesed olid lahked ja toetavad. Paar päeva hiljem tuli üle elada 37 kraadi lauspäikese all, õneks anti korduvalt topsiga jääd ja palju vett, et ka see üle elada. We survived!

Mina ja mu vest against the world

KRISTJAN:

nägin kitse 🐐

Cowpitalistid – Just getting started!

Meie teine nädal Ameerikas on nüüd läbi saanud. Aeg läheb siin kiiresti ja iga päev toob midagi uut.

Nädala lõpetasime First Baptist Church White Settlementi kirikus. Seal toimus jumalateenistus ja tiimi koosolek. Pärast kirikut käisime söömas In-N-Out Burgeris!

Üldiselt on teine nädal möödunud tegusalt ning oleme saanud palju uusi kogemusi ja tutvusi. Allpool on iga cowpitalisti eraldi kokkuvõte oma nädalast, et saaksite näha, kuidas kõigil on läinud.

Rebeka – Empsid ostavad sinu, mitte raamatute pärast!

Nora – Some days we earn, some days we learn.

Merili – Kiire ja tegus nädal, palju õppetunde.

Johanna Lotte – Kuskil pole nii palju USA lippudega kaunistatud hoove näinud, kui siin! 

Evelyn – Nädal oli täis soojust ja erinevaid maitseid! 

Georg – Kõik USA empsid armastavad mind!

Mattias – Tõsiselt õpetlik nädal!

Lisanna – Sain ratta korda, jeee! 

Robin Tom – Super hea nädal, still building good habits and controlling the controllables.

Karolina – Ma kohtan ainult vingeid peresid!

Hendri – Katsumusterikas nädal!

Mark – Te võite mulle anda kõrvapõletiku, te võite mu linna üle ujutada, but I still make it happen!

Kristofer M – If you give your best, everything else takes care of the rest!

Kristofer J – Väga lahedad empsid!

Kohtumiseni järgmises nädalakokkuvõttes! ❤️

Week 1, just getting started

Time flies, it’s sunday again and GT.A is improving!

Everybody has put in a lot of work and it’s starting to pay off, the snowball is starting to get rolling.

Today everybody met in Ankeny, in the host home where Tim and Jaanus are staying for the summer.

Everybody had fun stories to share and there was a lot of laughter, but since there is still many areas to improve in, a lot of technical point were covered to have an even better next week!

Also, since everybody gave their best the success coin rewards were given out!

Week 1 is officially done!

To be honest, the first week was not easy. New country, new people, long days, lots of learning, and plenty of moments where we had no idea what we were doing. 😅

But little by little, we are figuring things out. Every day we become more independent, more confident, and more comfortable with challenges.

There is still a long way to go, but we are proud of making it through our first week in Canada. Thank you to all parents for your support from back home – it means a lot to us.

MOOSE org Week 1🫎🇨🇦

We had a gooood week full of hard work and adventures☀️🤸‍♀️

⤵️

LIVA: Izaicinoša nedēļa. Cenšos atcerēties, ka šis ir tikai sākums un paliks tikai labāk. Vēljoprojām ticu ka esmu vispareizākajā vietā ar vispareizākajiem cilvēkiem un ka nākotnē varēšu mazbērniem stāstīt trakus stāstus par savu pieredzi 😀
Ilgojos pēc Latvijas, bet satiekot visas foršās gimenes rodas sajūta, ka arī šeit esmu gaidīta.
Nedēļas vidū no vienas mammas dabūju riteni ar ķēdes problēmām (ar viņu beigās nemaz nevarēja pabraukt), bet tas nekas, jo pāris dienas vēlāk to riteni kāds nozaga. Vismaz tagad man nebūs pašai viņš jālabo 👍

RUTA: Pilns ar dzīvniekiem visur, kur es strādāju! Visi grib braukt mājās kopā ar mani 🙂 bet forši Kanādā! Super laiks, ceriņi vēl zied, gandrīz kā pavasarī! Cilvēki ir super duper draudzīgi!

ANDREJS: Nu ļoti jautra nedēļa!! Tik daudz cilvēki un ģimenes satiktas, man žēl, ka es neatcerēšos visus tos stāstus. Satiku Filipīniešu ģimeni un viņi mani tā pabaroja, es mums visiem mājās uztaisīšu to desertu “biko”. Dikti gaidu, kad varēšu stāstīt visu pēc kārtas, esmu dažus video jau safilmējis!! Mīlu jūs!! 🫶

HENRIETE: Šī nedēļa bija forša. Satiku daudz jaukas ģimenes, kas izstāstija par savu kultūru. Satiku vismaz 3/4 ģimenes ar ļoti foršām retro mašīnām! Un, kā jau, protams, man, satiku daudz dzīvniekus, mostly cats 🐈

KRISTERS: Joprojām satieku cilvēkus ar foršām mašīnām un ļoti daudz dzīvnieku. Beidzot arī saule sāka spīdēt.

DARENS: Forša nedēļa, iemācos jaunas lietas👍

KARL: Palju ägedaid peresid, ägedad autod ka igalpool, esmaspäeval käisime võrku mängimas

SILVARS: Šī nedēļa bija pilna ar piedzīvojumiem, pilna arī pārbaudījumiem, dabūju arī mazliet saslimt, bet nedēļas beigās bija labi, pašlaik kļūstu par to cilvēku kurš būšu nākotnē🙏

MAARJA: Nädal möödus kiirelt ja täis palju toredaid inimesi. Päike, vihm, oravad, linnud, õitsevad sirelid ning kunagi ei tea, mis sind järgmise ukse taga ootab. Mulle meeldib see põnevus:) Esmaspäevad on hea võimalus teha reset ja valmistuda uueks nädalaks. Ootan põnevusega, mis uus nädal toob✨

KRISTJAN: Nägin kilpkonna akvaariumis kui maha istusin isaga. Esmaspaeval me mängisime võrku. Pean võitma pony sokkid.

Now let’s get ready for the next week and keep a good attitude😎✌️

Take care!🇨🇦

UPRISE – Week 1

Nonii, ongi esimene täis nädal seljataga! Ja minul, Robinil, Arturil ja Paulal Success Coin nagu naksti käes! Saame olla enda üle meeletult uhked, et nägime vaeva ja see tasus ennast ära. Ning isegi mitte ainult Success Coini mõttes, vaid kõik tegid see nädal head tööd. Numbrid ja kontrollitavad olid paremad kui eelmisel nädalal, seega liigume õiges suunas. Tublid oleme!

See nädal oli täis tööd ja õppimist. Kõik uued said Marleeni varjutada. Saime veidi rohkem selgemaks, mida tegema peaks ja kuidas asjad käivad. Samas on selline tunne ka, et kohe mitte midagi ei saa enam aru. Aga eks kõik teadmised ja enda eelistused loksuvad järgnevate nädalatega paika. It gets better, because we get better!

Selle nädalaga on ka palju lahedat juhtunud. Kõikidest sündmustest kõige suurem on ilmselt Karolina jõudmine meie juurde! Lõpuks olemegi kõik koos ja saame täistuuridel edasi panna. Karolina jõudis Houstonisse reedel. Võtsime ta Marleeniga peale ja läksime kohe paberimajandusega tegelema, et ikka müügiload ka olemas oleks. Peale seda sai ka Karolina endale ratta. Edasi pikka juttu polnudki ning ka tema sai kohe tööle saadetud ja esimesed monkey’d kogetud. Karolinal läks kohe esimesel päeval rattarehv katki, kuid õnneks leidu abivalmis Bobby, kes oli valmis aitama. Laupäeval sai ta Marleeni folloda. Ja juba järgmine nädal saab ta success coini küttida!

Marleenil oli väga tore nädal täis töödm ja nali käis ka muidugi asja juurde. Näiteks nägid nad Karolinaga opossumeid ja said neid isegi sülle võtta!

Arturil oli ka mega vinge nädal. “Elu nagu filmis: tagaaias tomatite vahel SD, partidega ukse taga approach, rikaste aiast sebra piilumas ja paabulindudega iludusvõistlust pidamas. Mida muud elult tahta?”

Paula kohtus private investigatoriga. Selline tunne, nagu oleks filmis olnud.

Robin kohtus politseiga ja sai teada, et rattal peab olema kohustuslikus korras esi- ja tagatuli. Aitäh Robin, et selle hoiatuse enda peale võtsin ja seda teadmist ka teistele jagasid!

Mina, Merilin, olen endale saanud ilusa päevituse. Käed on pruunid, jalad on punased ja kõht on valge. Aga kõige vingem asi minu nädalast on kindlasti inimesed. Paljud emad on mulle jaganud snäkke ja üks väga lahe pereisa Jeff aitas mul parandada mu ratta topsihoidat. Vanavanemad Leslie ja Bob sõidutasid mu isegi ühel õhtul koju.

Ning muidugi jätkuvad ka meie kulinaarsed seiklused. Hommikul hellitasime ennnast ja mina ja Karolina sõime McDonaldsis pannkooke maple siirupi ja võiga. Väga maitsvad olid, aga palju neid süüa ei saa, sest sellisest magusapommist võib süda kiiresti pahaks minna. Edasi liikusime Dickinsoni, kust võtsime peale poisid ning liikusime edasi meetingu kohta. Seal saime kokku ka Paulaga. Meetingul tunnustasime kõiki tehtud töö eest ja saime kätte enda success coini! Järgmise nädala auhind on ponisokid. Ning peale meetingut saime kõik koos käia Texas Roadhousis, kus saime maitsta päris steaki. Siis Walmartisse nädala varusid täiendama ja midagi endale meelepärast tegema. Poistel on hotellis bassein, millet nad viimast võtavad. Meie käisime tüdrukutega ka seekord Taco Bellis. Ning mina pain enda rattale külge tuled ning õnneks saime host pere abiga korda ka Karolina ratta. Elu on ilus ja siit edasi saab minna ainult paremaks!

NOrth SOLICITORS 🇨🇦

Just getting started Baby

Вот и прошла первая неделя в Канаде, 6 молодых, красивых, спортивных и целеустремленных ребят начали свое приключение длиною в лето! Эти семь дней были по-настоящему насыщенными, мы привыкали к темпу, немножко познакомились с культурой ( поели в Tim Hortons), наслаждались погодой, она была прям как в Эстонии, ну и отработали первую полную неделю! Все только начинается, впереди много всего интересного и крутого, будут как взлеты так и падения, ведь без этого нет роста! Вот пару эмоций от ребят за первую недельку

Таисия OLовна: Замечательная первая неделя!

Много работала, много семей встретила, многим людям подарила улыбку:)

Кайфую от Канады и букфилда. И еще у нас самое лучшее hq, девочки молодцы, хост мама лучшая, питаемся хорошо, спим хорошо, работаем много и усердно. Так что все прекрасно! Every day is a good day!!🥳

Влад букмэн Огановский : Первые неделя это не про результат. Первые недели это про следование системе и построение правильных привычек.
На этой неделе я встретил невероятно много совершенно разных людей, разные возраста, разные национальности и абсолютно благодарен всем людям которых встретил! Немного удивлена погоде в Канаде в этот раз. Довольно прохладно, но в общем и целом это только на руку, так как работается проще!
Небольшой фото отчет из того что я встретил в течении недели, и моего место жительства! Следующая неделя обещает быть интересной.

Angela Soovik : Esimene nädal sai läbi nagu nipsti. Olenemata tujukast ilmast oli tuju SUUREPÄRANE. Nii palju sõbralikke ja lahedaid inimesiI. We are just getting started baby!!!!!

Варя Моренко: Я буду вести блог этим летом и каждую неделю буду собирать самый яркие и искренние моменты, за эту неделю я встретила столько невероятных людей, все в Канаде добрые и супер открытые, поэтому родители не волнуйтесь за нас, у нас самое лучшее лето, мы кайфуем!! Желаю всем, кто читает этот блог самого лучшего настроения, до следующей недели!❤️

🦭GRAVY SEALS WEEK 1 🦭

Esimene päris nädal tehtud, raskeim osa on seljataga, siit saab ainult edasi minna 🤘

Pühapäeval tegime pulli, mängisime raskelt teenitud raha maha fun centeris 🤪


Patrik – Suur nädal! First full week done. Heckyeaah we back baby. Juba suutsin ära unustada, et meil on maailma kõige ägedam töö. Saab korralikult uhada, naerda ja tänulik olla. Mega lahe, paneme samamoodi edasi. Meil on top seltskond kujunenud! Go Gravy Seals!

Frank – Esimene nädal tehtuuuuddd. Ilmad ilusad, inimesed toredad. Isegi kui keegi midagi ei osta, siis vähemalt antakse kas karu liha, põdra liha või kala. Meie enda tiim mega tore ja saab pulli. Jätkame kõga töö tegemist 💪💪

Katreen ja Laura – Esimene pikk nädal tehtud! Õnneks vihma pole veel liiga palju saanud ja soe on (v.a 10-kraadised hommikud)
Mägede vaated on siin nii imelised
Emad on ka tegelt väga toredad, annavad ka süüa. Laurale jooksis mingi vana mees järgi kahe suvalise suure karbi ribidega, mida Laura küll süüa ei julgenud aga minule maitses küll
Katreen kogub samal ajal muud pahna kokku, mida saaks koju viia. Eks nii meil iga paev siin vaikselt möödubki.

Rainer – Esimene täispikk nädal on tehtud! Tunnen, et heade harjumuste loomine kannab vilja. Hommiku- ja õhturutiin on saanud enam-vähem paika ning seega on õhtuti ka rohkem aega endale. Tunnen, et nädal möödus väga kiiresti. Pünapäeval saime oma 7-se grupiga aega koos veeta ja lõbutseda. Järgmine nädal ainult edasi! 😄

Marten – Esimene nädal suur nädal tehtud. Töö hakkab jälle meelde tulema. Parim töö mis saaks olla, Alaska mädd ja inimesed on mega lahedad ikka. Host pere emps ka üli chill. Kohtasin 85 aastast vanaema kes ostis raamatuid😀😀

Juulius – Esimene ametlik nädal seljataga ja vaikselt hakkan aru saama mida tegema peab. Nägin põtra kellegi hoovis ning ukse peal kohtusin kõiksuguseid sulelisi ja karvalisi aga that’s America. Järgmine nädal uue hooga ja kõik läheb nii nagu peab!

Pildi peal pole Juulius vaid põder 🥸

Simple Session getting the train moving🚂

Esimene terve nädal tehtud ja näod ikka rōōmsad😊 Sellel nädalal sai palju uusi inimesi nähtud, uusi väljakutseid ja uusi ägedaid tegemisi .Simple Session teeb tööd ja näeb vaeva, samal ajal ka lõbutsedes.

Herman: Koputan uksele. Mees tuleb uksele. Küsib: ”Are you selling something?” Panin reaktsiooni pealt vastu: ”No, I am showing books that you can buy.”🫩

Kati: Ühel ja samal päeval: kahel korral pakuti, et ma olen Eestist pärit, siis mu töö oli takistatud kuna kalkunid olid teel ja ma ei julenud neist mööda minna ning kõige lõpuks veel vaatasin 1 minut ühe kitsega tõtt ja jälle ei julenud liikuda kuna kartsin, et mis tema teeb.

Annaliisa: Koputasin uksele, istusin maha ühe perega. Lahkudes kontrollis mees mu rattarehvide rõhku ning hakkas rääkima usust. Siis küsis, et kas tohib minu ees palvetada ja no reaalselt läks põlvili maha ja hakkas minu ees palvetama. Pärast pakkus mulle veel piiblit ja kutsus kirikusse ka.

Gert: tegin tööd ja avastasin uusi kohti oma tööalas. koputasin uksele, mille tagant ilmus välja noorem neiuke. ütlesin, et käin siin ringi hariduslikke materjale pakkumas ning tundub, et tema pole minu sihtklient. selle peale naine ikka kutsus mu tuppa ja hakkas mind ülimalt kiitma, et teen sellist rasket tööd ja nii entusiastlik ikka olen! andis mulle teele kaasa megalt palju batoone, et jäi mulje nagu moosiks mind liituma tema firmaga, ning ka punast veini, mida ikka väga ootan avada lõpureisil 😋

Liis: Mina näiteks kohtusin see nädal ühe alumniga, kes müüs raamatuid 80ndatel. Tal olid isegi näidis raamatud veel alles ja no nii tore ja huvitav oli kuulata, kuidas raamatute müük sellel ajal välja nägi.

Roland: Turfis kohtasin palju kalkuneid ja need ikka korraldavad seal sigadusi. Vahepeal oli suur ummik, sest et punt neid seisab keset teed ja ei raatsi liikuda ka. Ajavad suled turri ja vaatavad targa näoga otsa. Päris naljakas oli.

Alex: Istun siis mina rahulikult autos, just kliendi majast tulles, vaatan kaardilt juba järgmist maja.. kui järsku tuleb kaks noort politseiniku mu juurde ja küsivad tööluba – ilusti lahendame köik ja siis hakkavad minuga arvutimängudest ja Eestist rääkima 😀 Samuti läks nii, et kaks koera pissisid mu koti peale, „õnnistasid ära“ ütleme nii hahhaha aga sai ilusti pestud ei saa arugi 😂 Samuti aitas üks müügimees mul ta enda naisele tooted maha müüa, kiitis tohutult ja oli nii minu oskustest vaimustuses, et lisas mind LinkedIn-is kohe söbraks ja kutsus reaalselt enda kindlustusfirmasse tööle talveks, kohe mitu korda 😀 Vinge nädal!

Pühapäeval olime kõik koos poiste host pere juures, kus Rebecca, kes käis 4 suve raamatuid müümas, rääkis meile oma kogemusest suvedel ning tõi paralleele tema tänase müügi töö ja raamatute müügi vahel.

UTAHO MAFIA – WEEK 1 🕵️‍♂️💰📚

Esimene päris töönädal on läbi saanud ning vaikselt hakkab kõik paika loksuma. Uued harjumused vajavad veel veidi harjumist, aga iga päevaga saame paremini aru, milline see töö siin USAs tegelikult on. Esimesed kogemused on käes ja nüüd on juba palju lihtsam igapäevases rütmis kaasa minna.

Hain: Teine töönädal oli vahva. Kohalikud olid nii sõbralikud. 🙂
Külastasin ka uut linna nimega Montpelier.

Mia: Tasapisi hakkan Usa eluga harjuma. See nädal tundsin väga palju tänulikkust enda elu ja ümbritseva üle. Nädala highlight oli reaalsete kauboiriiete proovimine ja kohaliku rodeo lugude kuulamine.

Kert: Ma nägin esimest korda kahe aasta jooksul turfis inimest, kes oskas eesti keelt. Ta käis Eestis missioonil. Ma olen varem ka näinud misjonäre, kes on eestis olnud, aga nad on õppinud vene keelt.

Maia: Oli vahva nädal – väga midagi liialt erilist ei juhtunud. Siin on hästi palju oravaid, päevas näen vähemalt kümmet🐿️ Põnev on näha kuidas kartulipõlde kastetakse, samal ajal muu maastik kuivab… huvitav kust nad kõik selle vee saavad?!

Kädi: Nädal läks kiirelt mööda, loodus ja vaated on ikka ilusad ka Ameerika liblikad 🦋on suuremad kui Euroopas. Pühapäeval nautisime päikest ☀️ja veetorusid 🌊 . Ilmad siin lähevad järjest kuumemaks.

Saskia: Esimene “päris” töönädal möödus üsna kiirelt. Kohtasin ägedaid peresid ja sain ringi sõita nii ratta kui ka autoga. Käisime esimest korda ka Ihopis mis on populaarne hommikusöögikett ja nende eripäraks on pannkoogid😊