Nojou!
You literally get what you focus on 😀. Eelmisel nädalal oli meil tiimi peale kokku kõikides numbrites hüppeline kasv, välja arvatud online kliendid. See nädal toimus kõikides numbrites väike langus, aga ülla-ülla – online kliendid panime kasvama 😝. Mis õpetas meile kõigile see nädal seda, et ükskõik kuhu sa suunad oma energia, selle sa ka saad.
Pühapäeval tuletasime endale meelde, miks me siin oleme ja seda projekti teeme ning mõtisklesime natuke enda attitude’i ja self talk’i üle. Läheme uuele nädalale vastu suure tänutundega.
Kolmas nädal on väga eriline, sest selle saame pühendada kellelegi olulisele, kelle nimel võitleme. Selge see, et teeme seda kõike eelkõige iseendale, aga järgmise nädala fookuse suuname just endale oluliste inimeste isikuomadustesse.
Aga paar mõtet möödunud nädalast ka:
Simona: lootus sureb viimasena. Endalegi suure üllatusena võitsin see pühapäev 2 käepaela – tegin tiimis nädala peale kokku kõige rohkem töötunde ja kohtusin kõige rohkem potentsiaalsete klientidega. Mis pani mõtlema, et isegi kui tundub, et ma ei liigu kuskile suunas, siis täiega liigun. Lihtsalt usalda protsessi ja numbreid. Kõik tasub ennast alati ära ja elu õpetab iga päev, kuidas maailm on täiega minu poolt, mitte minu vastu. See töö on ikka megaäge.
Maileen: muidu jagame linna opossumitega, aga nüüd nägin elus esimest korda skunki, ajas veel sabagi puhvi ja arvasin, et minu viimne tund on tulnud.
Ken: kohtusin neljapäeval Joniga. Kui mainisin talle, et rääkisin ühe Renega, kes produces muusikat, siis kutsus kohe tuppa ja näitas oma muusikat ka. Tuli välja, et mees omab mitut plaatinum recordit ja teeb mussi päris kuulsate räpparitega. Tõmbasin toas advanti lahti, tüüp kuulas mu lugu, rääkis kaasa ja oligi selline mega lahe sitdown. Nüüd on turfis oma jope täitsa, kahjuks ei saanud ta naisega kohtuda ja uuesti sitdowni teha, kuna pidin follow day tegema 😞.
Aksel: oli tore week of knocking. Lots of doors. Sel nädalal kogesin 11 erinevat uksekella helinat 😆.
Lisann: bookfield laif on fun. Üks päev 40 kraadi ja teine pärv äikesetorm. Inimesed on ägedad ja jäts maitseb magusaaaalt.
Kristjan: no Kristjanil on ikka kõik väga hästi. Koos Rasmusega leidsid nad uue mega ägeda host family, kelle juurde nad kohe ka kolisid. Üsna noor pere, seega on nad väga mõistlikud ja toredad. Lisaks teevad nad super head süüa. Peab söödava toidu koguseid jälgima hakkama, et suve lõpuks ei oleks suurt kõhtu ees.
WHAT A TEAM, WHAT A SUMMER, WHAT A LIFE!!! 🔥





























