WHATATIIM week 2 🦀

Nojou!

You literally get what you focus on 😀. Eelmisel nädalal oli meil tiimi peale kokku kõikides numbrites hüppeline kasv, välja arvatud online kliendid. See nädal toimus kõikides numbrites väike langus, aga ülla-ülla – online kliendid panime kasvama 😝. Mis õpetas meile kõigile see nädal seda, et ükskõik kuhu sa suunad oma energia, selle sa ka saad.

Pühapäeval tuletasime endale meelde, miks me siin oleme ja seda projekti teeme ning mõtisklesime natuke enda attitude’i ja self talk’i üle. Läheme uuele nädalale vastu suure tänutundega.

Kolmas nädal on väga eriline, sest selle saame pühendada kellelegi olulisele, kelle nimel võitleme. Selge see, et teeme seda kõike eelkõige iseendale, aga järgmise nädala fookuse suuname just endale oluliste inimeste isikuomadustesse.

Aga paar mõtet möödunud nädalast ka:

Simona: lootus sureb viimasena. Endalegi suure üllatusena võitsin see pühapäev 2 käepaela – tegin tiimis nädala peale kokku kõige rohkem töötunde ja kohtusin kõige rohkem potentsiaalsete klientidega. Mis pani mõtlema, et isegi kui tundub, et ma ei liigu kuskile suunas, siis täiega liigun. Lihtsalt usalda protsessi ja numbreid. Kõik tasub ennast alati ära ja elu õpetab iga päev, kuidas maailm on täiega minu poolt, mitte minu vastu. See töö on ikka megaäge.

Maileen: muidu jagame linna opossumitega, aga nüüd nägin elus esimest korda skunki, ajas veel sabagi puhvi ja arvasin, et minu viimne tund on tulnud.

Ken: kohtusin neljapäeval Joniga. Kui mainisin talle, et rääkisin ühe Renega, kes produces muusikat, siis kutsus kohe tuppa ja näitas oma muusikat ka. Tuli välja, et mees omab mitut plaatinum recordit ja teeb mussi päris kuulsate räpparitega. Tõmbasin toas advanti lahti, tüüp kuulas mu lugu, rääkis kaasa ja oligi selline mega lahe sitdown. Nüüd on turfis oma jope täitsa, kahjuks ei saanud ta naisega kohtuda ja uuesti sitdowni teha, kuna pidin follow day tegema 😞.

Aksel: oli tore week of knocking. Lots of doors. Sel nädalal kogesin 11 erinevat uksekella helinat 😆.

Lisann: bookfield laif on fun. Üks päev 40 kraadi ja teine pärv äikesetorm. Inimesed on ägedad ja jäts maitseb magusaaaalt.

Kristjan: no Kristjanil on ikka kõik väga hästi. Koos Rasmusega leidsid nad uue mega ägeda host family, kelle juurde nad kohe ka kolisid. Üsna noor pere, seega on nad väga mõistlikud ja toredad. Lisaks teevad nad super head süüa. Peab söödava toidu koguseid jälgima hakkama, et suve lõpuks ei oleks suurt kõhtu ees.

WHAT A TEAM, WHAT A SUMMER, WHAT A LIFE!!! 🔥

WHATATIIM week 1🦀


WHAAAAT JOUUU! Terve meie tiimi nädala areng on olnud meeletu, mida näitab ka numbrite tahvel. Oleme enda üle meeletult uhked. Ei ole ainult Kristjanil kõik hästi, meil kõigil on kõik hästi. Ja läheb aind paremaks. 

Võib öelda, et Lõuna-Texas ei väsi meid üllatamast. Nälga ega janu siin kartma ei pea – kui endal toit või jook otsa saab, siis piisab lihtsalt küsimisest. Mihkel on isegi viisakusest paar dollarit vastu pakkunud, aga siiani vist nii hea laps olnud, et keegi pole tahtnud midagi vastu võtta. 😂 Kristjanil õnnestus süüa oma aia viigimarju ning parandada taaskord Walmarti ratast.

Tööalaselt oleme alles alguses, aga ka meie kogenumate tegijate rooste hakkab vaikselt maha kuluma. Päevad mööduvad aina kiiremini, sest uksi, millele koputada, on lõpmatuseni. Koputada oleme saanud igasugustele ustele – mõni on rohkem Narnia, mõni vähem. Üks meie lemmiklausetest ustel on olnud: „I’m from Europe, that’s why I melt like a snowman out here.“ Ja ausalt – üheksa inimest kümnest naerab selle peale. See muudab ka endal päeva 67 korda paremaks. Ja vähemalt 3 korda päevas kutsub mõni paps endaga jalgpalli vaatama.

Muidugi pole kõik ainult lihtne olnud. Texas ei halasta ja kuumus võtab oma osa. Kõik need 712 oravat, kes on näinud meid ratta seljas väntamas (jep, Kristjan luges ükshaaval kõik oravad kokku), võivad tunnistada, kui palju higi siin päevade jooksul valatud on. Aga kui suvel endast kõike ei anna, siis ega see suvi väga kauaks meelde ei jää ka. Tuleb võtta maksimum ja teha sellest parim suvi üldse. WHAT A SUMMER!

Selle nädala jooksul õppisime nii mõndagi – kuidas turfis õigesti liikuda, kuidas saada majade kohta kasulikku infot ja miks turfide vahel rattaga hüppamine ei ole maailma kõige geniaalsem idee. Vahepeal tundub, et kogu Texas on üks suur sotsiaalne eksperiment, aga just see teebki asja põnevaks.

Üks legendaarsemaid hetki oli kindlasti see, kui Lisann kohtas päris Mr ja Mrs Jonesi. Nii me nimetame klassikalist USA ema, kui Eestis veel müügiteksti harjutame. Super tore pere 6 lapsega!!

Nädala tipphetk saabus laupäeval, kui Aksel pidi keset autoteed päästma lõksu jäänud kilpkonna. Operatsioon õnnestus ning kilpkonn sai edukalt tagasi kanalisse visatud oma sõprade juurde. 🐢 Just selliste hetkede pärast armastamegi seda tööd – kõige ägedamad lood juhtuvad just siis, kui sa neid üldse ei oota.

Ja Maileen nägi vanaisade garaažides uskumatult ägedaid 80ndate ja 90ndate autosid ning sai kinnitust sellele, kui väike Victoria linn tegelikult on. Üks ema tundis näiteks oma expeika ära ja oli täiesti šokeeritud avastusest, et mees on nüüd abielus. Väikelinna elu oma kõige puhtamal kujul.

Ja muidugi – bookmani päevitus edeneb suurepäraselt. 😎

Uus nädal ootab ees, uued väljakutsed samuti. Vaatame, mida Texas järgmisena välja mõtleb ja mitu uut nokamütsi Rasmus järgmisel nädalal koju toob.

Stay hydrated ja cya! 🤠

WHATATIIM week 0🔥

JOUJoujouuuu

Esimesed koputused kõigil tehtud ja lendame kohe veel suurema energiaga esimesele täispikale nädalale vastu!

Pühapäev oli seekord rahulik – tähisasime Akseli sünnipäeva ja jagasime suve esimesi muljeid. Väga mõnus on, Texas on kuum ja meie veel kuumemad. 🥵

Kenil oli mega haige algus, tegutses ainult vanade inimestega, aga vähemalt piiblid müüvad 😝. Meeletult vihma ja kuuma iga päev, sääski rohkem kui kliente!

Kristjanil on endiselt kõik väga hästi. Ta elab ja töötab Lake Jacksoni linnas, kus naudib sooja ilma, head toitu ja toredaid inimesi. Esimene Walmarti ratas oli talle truu ja püsis tervena lausa kolm tööpäeva, aga õnneks õppis ta noorena kõndimise ära, nii et töö seisma ei jäänud. Sellegipoolest tuleb suvi võimas ja seiklusterohke. WHATASUMMER🎊

Rasmus hakkas eelmine suvi koguma erinevaid nokamütse inimestelt. See aasta alustas tugevalt ja leidis juba esimesel nädalal kliendilt oma linna maskotiga nokamütsi🤗

Lisanni esimesed päevad fieldil on alati mõnusad, “back home” tunne. Inimesed on chillid ja head, me teeme ikka ägedat asja. Tänulik, et saame siin olla!!🫶

Simona rullib ka ennast vaikselt käima. Higi ja verd sai valatud ülla eesmärgi nimel. Väga põnevil, mis on veel ees ootamas. Tänulik, et Texases on head inimesed ning palju vihma, mis jahutab (ja laseb tuppa 😉)!

Harril olid juba esimesed 3 bookfieldi päeva väga sündmusterohked – sai lahendada igasuguseid probleeme ja isegi õnnestus kohtuda emaga, kelle äi on Tallinnast. Kõik inimesed on väga viisakad, toredad ja sõbralikud – alati ütlevad Sir ja Madam. 🇪🇪 🇺🇸 ❤️

Maileen kiidab samuti meeletult lahedaid peresid ja vanavanemaid. Tore kuulda, et Euroopat ja meie riigi kultuuri väga hinnatakse. Uhke kultuurikogemus mõlemat pidi! 📚🏃🏼‍♀️

Akselil on olnud väga tore algus USAle. Sellel aastal ei veetnud ta oma sünnipäeva lennukis, küll aga 5h auto rentalis 😄. Õhtu lõpus üle mitme aasta võeti teda koduselt sünnipäevaga vastu – aitäh Narmin ja Ken! Esimesed koputused tehtud, sai isegi inimestele öelda, et täna on tema sünnipäev. Kindlasti meeldejäävaim hetk sellest nädalast. Lisaks kinkisid sõbrad orgikaaslased Akselile väga räigelt laheda särgi. Connection 101 sellega nüüd. Overrall esimesed feelingud autoga töötamisel on amazing. Can’t wait for next week. Best job in a whole world!📈📈

Mihkel räägib, et see nädal oli bänger. Nagu kõige uuega – harjumine võtab aega, aga korralik toit ja 8h und on nagu võlujook. Nädal ise oli väga äge, inimesed Corpus Christis on megalahked. Palavate ilmadega jagatakse pudelitega külma vett ja elektrolüüdi jooke. Kutsutakse ka tuppa lihtsalt maha jahtuma (toas on kõigil konditsioneerid). Mexidelt sai Mihkel endale uueks nimeks El Miguel 😆. Connectionid siiani väga head. Rahvas äge, turf äge, kõik on äge!! Paneme edasi ja vaatame, mis pulli saab! Cya next week🤠😎

(Kristjani ja Rasmuse õhtusöök)

Welcome to America – meet WHATATIIM🦀

JOUUUU saame tuttavaks: see on WHATATIIM🏆

🎊4-päevane müügikool Nashville-s on tehtud ja oleme nüüd teel oma osariiki Texasesse🎊 

Kõigil tuju mega ja patareid üle maksimumi laetud, saaks juba ainult tööle🤠

Kiirelt, kes me oleme:

Screenshot


Aksel: vaga vesi, sügav põhi. Meie Tartu hing. Millegi pärast tunnevad kõik Tartus Akslit ja Aksel ka kõiki. Aksel on meie tiimi professionaalne MMA fighter, nii et kõik saavad tunda ennast turvaliselt ja hoitult.

Screenshot


Harri: rahulik tüüp. Harrile on väga oluline olla iga päev protsendi võrra parem kui eile. Eneseareng ei jookse kunagi mööda külge maha, olgu selleks majanduskool, padel või raamatumüük. Selle mehe head tuju ja südikust ei murra miski. 

Screenshot

Maileen: meie tiimi päike. Keegi, kes naerab nii kõvasti iseenda nalja üle, et teda absoluutselt ei huvita, kas sõber kõrval naerab tema või nalja üle. Maileen lihtsalt teab, et tema naljad on parimad.

Kui ta parasjagu autosid ei pildista, siis kirjutab Java koodi.

Screenshot


Rasmus: Rasmusel on kõik balansis — enne töö siis lõbu. Rasmus on see vend, kes läheb USAsse raamatuid müüma ja tuleb sealt tagasi lisaks pagasitäie kogemustele ka uue lemmikloomaga. USA kohalik krabi tal juba on, olge valmis, millega ta meid sellel suvel üllatab.

Screenshot


Ken: Kuningas. Seda räägib ka mehe perekonnanimi. Lisaks meie Eesti metsade eest hoolitsemisele, keerutab Ken Tartu parimaid burkse ka, nii et tasub seda kontakti kindlalt hoida.

Screenshot


Mihkel: seest siiru-viiruline, väljast kullakarvaline, aga nutma ei aja, ainult naerma. Meie Mika hoiab seltskonnavaimu üleval nii oma Soome aktsendi kui ka parimate papsi naljadega. Kalapüük on teemas.

Screenshot


Simona: Simona on meie tiimi maasikas. Põnevus tõesti pakub pinget. Alati ütleb katsumustele – nii suurtele kui väikestele – jah! Meie hunt kriimsilm, ameteid jagub tal baarindusest õenduseni, vabal ajal võistleb sulgpallis ja unistab kiiretest autodest.  

Screenshot


Kristjan: Kristjanil läheb väga hästi — Kristjan oli juba Rootsi lennujaamas poolel teel USAsse. Kristjan mängis kevadel esimest korda meie tiimiga padelit ja jättis selle tõttu päeva pealt oma 17-aastase jalgpallikarjääri maha. Olümpialootus kadunud, aga loeme väikeseid võite. 

Screenshot


Lisann: definitsioon pühendumusest. Lisannil läheb see aasta juba 7. suvi. Inimesed ja inimestega töötamine on miski, mis paneb Lisanni silmad iga päev särama. Vabal ajal liugleb Lisann köitel läbi õhu, et hoida oma meel värskena. Lihtsalt passimine on tema kodus ja elus rangelt välistatud.