Cowpitalistid – Just getting started!

Meie teine nädal Ameerikas on nüüd läbi saanud. Aeg läheb siin kiiresti ja iga päev toob midagi uut.

Nädala lõpetasime First Baptist Church White Settlementi kirikus. Seal toimus jumalateenistus ja tiimi koosolek. Pärast kirikut käisime söömas In-N-Out Burgeris!

Üldiselt on teine nädal möödunud tegusalt ning oleme saanud palju uusi kogemusi ja tutvusi. Allpool on iga cowpitalisti eraldi kokkuvõte oma nädalast, et saaksite näha, kuidas kõigil on läinud.

Rebeka – Empsid ostavad sinu, mitte raamatute pärast!

Nora – Some days we earn, some days we learn.

Merili – Kiire ja tegus nädal, palju õppetunde.

Johanna Lotte – Kuskil pole nii palju USA lippudega kaunistatud hoove näinud, kui siin! 

Evelyn – Nädal oli täis soojust ja erinevaid maitseid! 

Georg – Kõik USA empsid armastavad mind!

Mattias – Tõsiselt õpetlik nädal!

Lisanna – Sain ratta korda, jeee! 

Robin Tom – Super hea nädal, still building good habits and controlling the controllables.

Karolina – Ma kohtan ainult vingeid peresid!

Hendri – Katsumusterikas nädal!

Mark – Te võite mulle anda kõrvapõletiku, te võite mu linna üle ujutada, but I still make it happen!

Kristofer M – If you give your best, everything else takes care of the rest!

Kristofer J – Väga lahedad empsid!

Kohtumiseni järgmises nädalakokkuvõttes! ❤️

Cowpitalistid tööpostil: Week 1🐮

ESIMENE NÄDAL TEHTUUUUD! Pühapäeval tähistasime meie kalli Robin Tomi sünnipäeva ja panime paika järgneva nädala plaanid. SUUR NÄDAL OOTAB!☀️


Robin Tom SÜNNIPÄEVALAPS💖

Week1 feeling good, but the moms are feeling even better.

Evelyn

Hei hei!

Minu esimene nädal läks üllatavalt hästi ja kiiresti. Eks ikka tuli ette neid ebamugavaid situatsioone ja tundeid aga just selle pärast tulingi siia, et nendest võitu saada. Inimesed on siin nii hoolivad, et kui olen lõunat teinud, siis peatatakse auto ja küsitakse kas mul ikka kõik hästi. Ma olen nii tänulik ja õnnelik sellise keskkonna üle.

Aga uus nädal uus võimalus olla parem versioon endast. 

Soovige edu mulle!! 

Love you!

Kristofer

See nädal oli väga äge, nägin lahedaid peresid ja sain teha tööd koos Tomiga kellega sai palju nalja.

Nora

Week 1: 1 tehtud, 11 veel AND WE GETTING THERE.   Nägin empsi, nägin papsi, et leida üles rohkem lapsi.

Johanna Lotte

Best character building experience. Töö on nüüd ära proovitud ja vaikselt hakkab pihta saama, edasi saab ainult paremaks minna!

Georg

See nädal ma kogesin, milline on tõeline Texase külalislahkus. Mälestus terveks eluks.

Mattias

Esimene nädal seljataga, sai kõvasti tööd tehtud ja harjumusi ehitatud. Päris karm joodiku päevitus on ka juba. Sellegi poolest lähevad päevad juba kiiremini. Kohalikud muidugi räägivad, et ilm läheb kõvasti kuumemaks niiet on mida oodata:D

Rebeka

See nädal oli tõeline character building. If I give my best everything will take care of the rest. Ning ma tean, et iga sekund, minut, päev ning nädal ma olen järest parem.

Karolina

Esimene täis nädal tehtud! Uskumatult kiiresti on see möödunud. Lemmikuim seik nädalast: kohtasin nii nunnut ema, kes hullult muretses, et ma üksi Ameerikas, seega andis oma telefoninumbri. Inimesed on nii armsad siin🌸 Päikest Eestisse☀️🤠

Cowpitalistid On Kohal 🐮🤠

Neli päeva kestnud Sales School on nüüd läbi ja oleme juba kolm päeva Texases tööd teinud. Uus keskkond, palju uusi kogemusi ja esimesed tööpäevad on läinud kiirelt. Selles postituses jagame, kuidas meie algus siin on möödunud, ning lõpus saab iga Cowpitalisti enda muljeid ja mõtteid lugeda.

Mark Matteus: meie OL, kes hoiab kogu seda tsirkust koos

Mark on meie Organizational Leader, kes hoolitseb selle eest, et kõik vajalik saaks tehtud ja kõik oleks hoitud. Kui tekib küsimus, mure või mõni ootamatu olukord, siis võib kindel olla, et Mark aitab lahenduse leida. Ilma temata ei oleks see kogemus kindlasti sama ning meil on väga vedanud, et just Mark meie Cowpitalistide eest hoolitseb.

Hendri: poole kohaga OL, EXECS MASTER

Jou, jouuu Hendri toob igasse päeva palju positiivsust ja head tuju. Lisaks on ta palju panustanud sellesse, et meil oleks kirikute kaudu kodud olemas, ja aidanud kaasa ka kõige muu korraldamisel. Kui midagi on vaja teha või lahendada, siis Hendri on platsis.

Kristofer: manager

Oli üpris töine nädal. Sai käidud viies politseijaoskonnas ja käisime koos esimese aasta tudengitega poodlemas. Ameerikas kirikus käimine oli  uudne kogemus. Muidu on kõik hästi ja kontrolli all, tervitused kodustele!

Kristofer Alex: manager

See nädal oli väga äge!! Sain uuesti tunda kuidas on seda tööd teha ja olen aru saanud et see ikka meeldib mulle ja kõik mis selle tööga kaasas käib. Esimesed päevad tõid palju vanu mälestusi meelde ja teatud asjad mis esimesel suvel tähele panin said uuesti kinnitust.

Nora

Tähelepanu, valmis, LÄKS! Ja stardi pauk on antud. Nora jookseb nii nagu poleks kunagi jooksnud, aga kuna tal on jalad antud siis muud polegi alguses vaja! Nägin JUBA nii ägedaid peresid, et tahan veel õppida ja edasi liikuda.

Merili

Väga tore nädal. Kohtusin paljude toredate inimestega, kes jagasid oma numbreid ja nüüd tänavate peal lehvitavad, kui näevad mind. Väga elevil, mis ees ootab.

Mattias

Lopetasime sales schooli ning lendasime texasesse. Samal paeval ostsime koike vajaliku rattad soogi jms ning tegelesime oobimisega. Jargmine paev saime juba tegeleda müügilubadega ning siis läksimegi otse neljapäeval koputama. Reede ja laupäev rohkem selline harjumise aeg ning harjumuste ehitamine ning järgmine nädal uue hooga edasi.

Robin Tom

Overall suht okei nadal ja olen vaga rahul oma efforti ja attitudeiga, reedel alustasin poole paeva pealt ja sain basicud selgeks. Hirmu polnud koputada esimeste uste peale. Reedel ja laupaeval sain juba oiget asja teha ja andsin endast koik. Yritan koputada nii palju kui vahegi suudan. Tegin reede ja laupaev molemad peaaegu 200 ust labi. Praegu on veel veits segane ja yritan harjuda inimeste ja kuumusega. big week!

Evelyn

Hei hei kallikesed! Pole vaja minu pärast muretseda. Olen ilusasti hoitud siinsete inimeste poolt. Seni see nädal on tohutult silmi avanud ja need avavad veelgi rohkem, sest kolm kuud veel minna. Üks tore seik oli selline, kus tutvustasin perele tooteid ja nad ei ostnud midagi. Kui olin valmis ära minema, siis nad hakkasid õhtusööki sööma ja pakkusid mulle ka kanarooga. Keeldusin, sest pidin tööga jätkama, mille peale nad andsid mulle lõigatud kujul ananassi ja muid puuvilju kaasa ja pudeli külma vett. Ei jõua ära oodata, et uus nädal hakkaks, et saaksin veel selliste toredate peredega aega veeta. Armastan teid ja hoidke mulle pöialt!❤️

Karolina

Siin on nii vinge! American’ Dream reaalselt. Siin on nii suured majad, lipud, inimesed… Uute inimestega kohtumine on väga lõbus ja näen ära kõik karvased ja sulelised! Minu pärast muretsema ei pea ja hätta ma ei jää, sest olen ameerika emmede poolt hoitud!🌸

Johanna Lotte

Esimene nädal aitas väga hästi mõista kui imehea elu mul on olnud ja kui hoolega on mind hellitatud:) Müümisest veel palju ei tea, aga saan kindel olla, et tänu rattasõidule olen sügisel koju jõudes jacked ja skinny queen. Seltskond on mega ja kõik ameerika empsid hoolitsevad nagu enda oma. Howdyyyyy and God bless Texas!🦅🦅🦅🦅🦅

Rebeka

Mul oli MEGA SUUR NÄDAL. Jõudsime oma host pere juurde 3. juuni õhtul. Tutvusime nendega ning nad raakisid oma varasematest kogemustest teiste noortega, kes nende juures varasematel aastatel olnud on. Vanapaari nimed on Barry ja Teresa. Barry on varem 8 aastat raamatuid müünud. Pärast tutvumist läksime kambakesi Walmartisse ja me ostsime vist Karolina ja Noraga pool poodi tühjaks. Ostsime poest omale ka rattad ning sõitsime nendega tagasi koju. Esimene äratus uues kohas oli uus ja huvitav. Panime ennast kiirelt valmis ning sõidsime McDonaldsisse hommikusööki sööma. Esimese ukse taga oli tore mees nimega Peter, kellel lapsi polnud, aga mul oli temaga tore vestlus. Jutul lõpp, sest Nora ütles, et kirjutan liiga pikalt.

Georg

Esimene poolik nädal Fort Worthis on olnud tore ja põnev ning mul on kõik hästi läinud. Mulle väga meeldivad kohalikud inimesed. Nad on kõik üli sõbralikud ja  lahked minu vastu. Mega lahe suvi tuleb!

Lisanna

Kellegi kuudist põgenenud kana käib mul mööda naabruskonda jälil. Inimesed palju avatumad ja lahkemad kui eestlased😃, igatahes väga lahe!