Cowpitalistid – Just getting started!

Meie teine nädal Ameerikas on nüüd läbi saanud. Aeg läheb siin kiiresti ja iga päev toob midagi uut.

Nädala lõpetasime pühapäeval, kui käisime First Baptist Church White Settlementi kirikus. Seal toimus jumalateenistus ja tiimi koosolek. Pärast kirikut käisime söömas In-N-Out Burgeris!

Üldiselt on teine nädal möödunud tegusalt ning oleme saanud palju uusi kogemusi ja tutvusi. Allpool on iga cowpitalisti eraldi kokkuvõte oma nädalast, et saaksite näha, kuidas kõigil on läinud.

Rebeka – Empsid ostavad sinu, mitte raamatute pärast!

Nora – Some days we earn, some days we learn.

Merili – Kiire ja tegus nädal, palju õppetunde.

Johanna Lotte – Kuskil pole nii palju USA lippudega kaunistatud hoove näinud, kui siin! 

Evelyn – Nädal oli täis soojust ja erinevaid maitseid! 

Georg – Kõik USA empsid armastavad mind!

Mattias – Tõsiselt õpetlik nädal!

Lisanna – Sain ratta korda, jeee! 

Robin Tom – Super hea nädal, still building good habits and controlling the controllables.

Karolina – Ma kohtan ainult vingeid peresid!

Hendri – Katsumusterikas nädal!

Mark – Te võite mulle anda kõrvapõletiku, te võite mu linna üle ujutada, but I still make it happen!

Kristofer M – If you give your best, everything else takes care of the rest!

Kristofer J – Väga lahedad empsid!

Kohtumiseni järgmises nädalakokkuvõttes! ❤️

Leave a comment