Uskumatu, kui kiiresti see aeg lendab — üle poole juunist on juba läbi ja järgmine level “Week 2” on edukalt vallutatud!!🔥 Minnesota taevas kostitas meid sel nädalal kõigega: vihma, tormi ja päikesega, aga miski ei suutnud meie hoogu peatada. Selle kõige eest on Pony sokid (loomulikult maailma haruldaseimast ükssarvikukarvast valmistatud🦄) meil kõigil auga välja teenitud ning nüüd on aeg heita pilk tagasi möödunud nädala kõige ägedamatele sit-downidele! ✨
⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️
Maria: See nädal oli MEGA! Tutvusin Jimiga, kes on väga naljakas. Ta on töötanud sõjaväes ja ta rääkis mulle lugusi sellest kuidas ta elas Saksamaal, siis kui Berliini müür kukutati. Samuti ta kandideerib Coon Rapitsi (see piirkond kus töötan) linnapeaks.
Rico: Mu kõige meeldejäävam sit-down oli kindlasti ühe Hiina perega. Kõnnin tuppa ja istun isaga laua taha. Hakkan rääkima jaa olen Eestist, kas te teate, kus see on? Ta ütleb: aa ei küsi seda mu pojalt ta teab KÕIKE geograafiast. Poeg on 10 ja mängib ipadis diivani peal. Hüüab aa ja ma tean see on seal, kus on Soome ja Venemaa ja Leedu ja siis üks riik veel. Ja siis ma ütlesin: oo wow teie laps teab rohkem kui 99% populatsioonist! hea töö! ja läksin tema juurde ütlesin: high fiiveee! ja siis ta võtab käe teki alt välja ja vaatan, et kuidagi palju sõrmi on või siis ma lihtsalt liiga palju vihma saanud. ja löön vastu kätt ära ja siis saan aru jap see oli kuus. high six! ja siis ta pärast mängis oma mingit hiina pasunat ja hüppas ühel jalal ringi ja see oli kõige naljakam asi maailmas!!!
Mia: Mu meeldejäävaim Sit-down oli mehega nimega Mike. Mike oli oma 80ndates, ta oli käinud 52s riigis, tal oli 7 last ja 21 lapselast. Elutarkusi täis mees! Tema nipp eluks oli omada unistusi ja eesmärke ning ambitsiooni nende täitmiseks, lihtne. Nägin ka teist Mike’i, kelle perekonnanimi oli Bible, tema ütles, et teeb vahest nalja võõrastele, et on juut:D
Liisa: Minu üks erilisemaid sit-downe oli imearmsa Rose’iga, kes päästis mind täielikust vihmatormist ja sai lühikese ajaga mulle väga kalliks. Temaga oli tunne, nagu oleksin kohtunud oma Ameerika vanaemaga. 🤍 Vabal ajal meisterdab Rose ise ehteid – kõrvarõngaid, käevõrusid ja muud. Ta näitas mulle oma kollektsiooni ning kinkis terve hunniku enda tehtud ehteid. ✨ Lubasin talle, et kannan neid meie suve lõputripil ja saadan talle pärast pildid meilile.
Patrick: Istusin eelmine nädal maha perega ühes trailer parkis nende rõdule, kus kohtasin väga kummalise naeruga vanaemat. Ta oli ekstreemselt vali aga ka tore. Veetsin temaga 5 minutit jutustades rippuvate toolide peal, oli väga pull ja ainult naersime. Tal oli 4 koera ka, kes hakkasid ronima mu peal.
Henri Härma: Mu kõige vaffam sitdown oli papsi ja empsiga, kes mõlemad olid nii lahedad ja entusiastlikud mind kuulama ka. Kohtasin papsi garaažis, kes tegi trenni ja rääkisime veidi, aga tulin tsipa busyl ajal. Tulin õhtu poole tagasi ja paps ehitas lapsele puuonni (väga cool paps) ja rääkisime MM-st. Ema ise on insener tervise valdkonnas ja mõlemad uurisid, puurisid minu kohta ka, sest neile oli nii exciting kuulata foreign tudengit, pilte näha Eestist, jne. Nende koer oli üli armas ka (lakkus mind 10min). Mulle oli kõige meeldejäävam see sitdown sellepärast, et mulle tehti vastupidiselt seda, mida muidu mina küsin (nemad tundsid minust sama palju huvi kui mina neist ja see pani mind ka tundma nagu need inimesed hoiavad mind).
Fun challenge, mida tegin see nädal – vahetasin pastaka ratta vastu.
Keitlin: Mu kõige meeldejäävam sitdown oli kindlasti see, kus pere oli õhtust söömas ja nad pakkusid ka toitu mulle. Sõin kanasupp ramenit ja riisi. Philipiini pere oli ja ma näitasin samal ajal raamatuid. See oli produktiivne ja sain hiljem koju ka palju toitu. Tegin terve nädala õhtuti raamenit tänu sellele. Mul see nädal läks jalgrattal rehv katki kui sajas padu vihma, tore pere laenas mulle enda oma ja tegin mu rehvi korda. Sama päeva õhtuks leitsin ka auto!
Henry-Mark: Minu lahedaim sitdown see nädal oli see, et ma läksin uksele, tegin enda approachi kuni jõudsin kohani kus ütlesin, et ma olen Euroopast. Selle peale küsis mees, et “Kas ma müün raamatuid,” millele vastasin ja ning sekundi pealt kutsuti mind vihma seest tuppa, kus istusin kahe vanema inimesega maha. Tuli välja, et Dave oli ise ka müünud samu raamatuid aastal 1988 ning saime palju jutustada elust ja melust. Müüki küll ei tulnud, aga sain iga maja kohta teavet, kuhu koputada ja mõnusalt sai ka juttu räägitud. See oli minu nädala lahedaim sitdown. Also oli meil kodupidamises väike OKSEMAANIA. Kõik algas pühapäeval kui mul hakkas halb, siis oksendasin ja veetsin 2 päeva voodihaigena. Järgmisena jäid haigeks Rico ja Henri, kellel õnneks ühe päevaga asi üle läks. Just siis kui arvasime, et orkaan on rahunenud ärkas see taas ellu Pässa sees, kes terve tänase hommiku öökis nagu dinosaurus ja oksendas nagu lohe. Tegelt oli suht ok nädal.
⏰FOOOOOOOD BLOOOOGGG O’CLOCK:⏰
Host-pered ikka hoiavad meie tibusid <333
✨✨✨✨Wendy’s✨✨✨✨ ✨✨✨Starbucks!!!!✨✨✨
Ch1cksid ütlevad selleks korrax TSAUUUUU ja näeme teiega juba tuleval nädalal!!!