WEEK 10!!! by Grand RAMMM

10 nädalat tehtud ja 2 veel jäänud! MIDAAAAA?

Alles on jäänud 11 viimast tööpäeva, et anda endast parim ja lõpetada aasta pauguga. Või vähemalt andes endast parim, sest see on kõik mis loeb.

10nda nädala lõpetasime aga küll pauguga – nimelt adrenaliinipauguga. Utahi maalilised ning kurvilised mägiteed viisid meid Bear Lake’ni ehk eesti keelde tõlgituna Karu järveni. Seal rentisime endale jetid, millega kimasime ning driftisime järvevees. Tundus, et kõik jäid ülirahule ning samasuguse hooga paneme suve lõpuni.

Grand RAMi emotsioonid pärast jetidega sõitu
Meie oma “Rannavalve”

Sel nädalal Ivaril läks taaskord auto katki. Nimelt lendas piduriklots minema nii, et auto tuli mehaaniku juurde taaskord pukseerida. Ägedamate seikade poolest sai Ivar naabrite käest teada, et tema tööpiirkonnas on ühe kodu omanik endine Prantsuse korvpallikoondislane Boris Diaw, kes mängis 14 hooaega ka NBAs. Kuna Ivar mängis ka kogu lapsepõlve korvpalli, siis ta läks väga elevile, ent meest ennast ei õnnestunud tal tabada. Siiski, kui auto saab töökorda, siis ta kavatseb enne suve lõppu veel õnne proovida.

Andriana kohtus ühtede vanavanematega ja vanaisa oli megalahe ning esitas Andrianale enda luuletusi. Too vanaisa kinkis Andrianale ka plaadi, kuhu on peale lindistatud kõik nende luuletused.

Andriana ja imelised mäed, mis kaunistasid teeääri, mis juhatasid meid Bear Lake’ni
Kristo tegi tõesti kõvasti tööd sel nädalal

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s