Corndawgs work week 9 done! 🔥🤘

Crazyyy juba jälle üks nädal läbi. 💪

See nädal oli Iowas kuumalaine ning kraade oli vahepeal ca 40 ringi, kuid see meid ei peatanud vaid panime täiega edasi ja võtame viimastest nädalatest viimast, sest we work hard to achieve more and nothing can stop us! ⭐️

See nädal oli ka flower power nädal, mille võitmiseks pidi tegema parima nädala unitites või customerides. Nädala võitsid Gregon ja Kristin. ☀️

,,See nädal oli päris pöörane, sai palju mexidega maha istuda ning nende kultuuri tundma õppida. Keerutasin paari Mehhiko papsiga tantsu ja sain palju palveid endale peale mexide empsidelt, et mul oleks ikka turvaline selles alas töötada. Tohutult armsad ja siirad inimesed need mexid, tahaks ise ka sellises kogukonnas elada, elu on nii muretu ja hästi isegi kui rahaliselt pole inimesed eriti heal järjel. Amazing võimalus nii palju kultuure tundma õppida. Käisime Anuga kirikutes ka, et hosti uude linna saada ning ühes moodsas kirikus pakuti tasuta sõõrikuid ja karamellikohvi ning see oli päris lahe, niimoodi hakkaks kasvõi ise iga pühapäev kirikus käima.😄”

Kristin Taru
Kristin kiriku sõõrikuleti juures

,,Politsei peatas mind kahel päeval. Esimesel päeval, sest license plate oli vahetamata ja vana omaniku peal oli 2 warrantyt, politseinik aitas plate’d ära vahetada. Teisel päeval ei jäänud stop märgi taha seisma ja tegin parem pöörde punase tulega peatamata. Aga mõlemal päeval oli sama cop nii et all good.”

Marek Käsper

,,Rahulik nädal tegelikult. Esmaspäeval jäin autoga kraavi kinni, teisipäeval läks kumm katki, aga nädala lõpus nägin kiisusi, väga norm punkt toredale nädalale, only 3 more weeks to go:)”

Gregon Berezovski
Gregon ja kassipoeg

,,Nädal möödus edukalt. Võtsime pühapäeval Jakobiga autod, mis nurruvad kenamini kui ükski kass. Olukord bookfieldil oli väga palav, aga naljakas. Käisin tööl rikaste inimeste piirkonnas, kes olid keskmisest Des Moinesilasest palju konkreetsemad. Nendega pidi natuke harjuma. Peale selle aga kohtusin oma esimese koduloomast sisalikuga, naersin koos Sandyga muru seest leitud piilupartide üle ning lõpuks kolisime Carrollisse. Jätsime hüvasti Jacobi ja Denaga, kuid kolisime väga toredate empty nesterite Krisi ja Dwayne’i poole. 3 weeks left to give my best.”

Karl Perens
Karl ja loomake

,,Super nädal jälle, sain töötada rohkem väikelinnades ja suurele Des Moines’le oli see väga mõnus vaheldus, rentisime ka Perenkaga mašõnad endale, et saaks ka kaugemalt ja rohkem peresid kätte. Ummikud linnas põhimõtteliselt puuduvad ja järjekordne nädal tehtud. Sellest nädalast töötan Carrollis, kus Karlos meile juba uue pere leidis. Uskumatu seiklus ikka.”

Jakob Mägi
Pilt sõbrast

Tänane Sunday meeting toimus meil Zoomis ja kõigil oli rohkem vaba aega, et enda koduseid asju valmis panna. 🌼

Sunday meeting moodsat moodi
Anu ja Kristin šoppamas

3 weeks to go, we can do this!! 🔥

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s