Lucky Seven on seljatanud 8. nädala!

Hei, hei! Juba hakkab lugemine sassi minema, mitmes nädal juba läbi on saanud! 😀 Tuleb välja, et 8.

Kõigepealt klaarime ikka vanad asjad ära ja paneme siia pildi eelmise nädala auhinna võitjatest, sest pingutused käisid isegi pühapäeva õhtuni ja uue pildi koos sai teha alles sellel pühapäeval.

Ema auhinna võitjad!

Tundub, et oleme kohanud juba nii palju erinevaid inimesi, et need meid enam ei üllata. Seetõttu on enamus selle nädala muljeid seotud loomadega. Oli neid, kes pidid loomade eest peaaegu põgenema, kuid ka palju neid lemmikuid, kellele sai pai ja väikse kalligi teha.

Kahjuks neist toredatest päevadest meil pilte ei ole näidata kui Kristian kohtus paabulindudega või kui Gregor pidi olema ettevaatlik, et kalkun talle kallale ei tuleks.

Ning ega ükski nädal ei saa lõppeda ilma korraliku ratta või auto loota!

  • Janari sai ka endale auto renditud, nii et nüüd vurab temagi raamatuautoga ringi!
  • Minul, Urmil, läks laupäeval ratta esikumm katki, nii et jätsin ratta ühe pere juurde ja tegin päeva jala tööd. Õhtul läksin ja võtsin selle pere juurest enda ratta, mille esikummi nad olid minu jaoks ära vahetanud.

Pühapäeval saime jällegi kokku pargis, kus sõime seekord mureleid ja viinamarju. Saime käia ka suplemas, mis oli väga kasulik, sest selle nädala võistluseks oli uuesti koogiga näkku saamise võistlus. Puhtalt väljusid sealt Kaspar ja Karl-Gustav! Teised said enda näost kooki ja koogiglasuuri süüa. PS! Pildi tegemis ajaks olid Gregor ja Paekas jõudnud ennast juba puhtaks teha!

L nagu Lucky Seven ja W nagu Winged

Lendame uuele nädalale ikka hooga peale! Kõik vallutame ära!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s