Lucky Seven on olnud väljakul 7 nädalat

Hei, hei!!! Läbi on saanud järjekordne nädal ja võtame kaasa uued kogemused 7. nädalast. Kõik head harjumused on juba olemas ja tuleb olla lihtsalt julge ja minna järgmise ukse taha. Nii kerge see suvi meil ongi. Sellel nädalal oli eriti lihtne tööd teha, sest pühendasime selle enda kallitele emadele ning Kaspar, Karl-Gustav ja Gregor tegid enda parima nädala ning võitsid emaauhinna. Pilt on nii vägev, et seda saate näha alles järgmine nädal, sest Gregor sai pühapäevasel kokkusaamisel teada, et tal on auhinnast vaid üks klient puudu ja läks veel peale kokkusaamist endale klienti otsima. Kes otsib, see leiab!! Niikaua saate vaadata eelmise nädala auhinna võitjaid, kes said endale nii võimsa pastaka, et kui selle kotist välja võtad, siis ema ei jõua ära oodata, millal veel lahedamad raamatud sealt kotist talle laua peale paned 😀

Pühapäeval saime jälle kõik kokku pargis, kus sõime nii sõõrikupalle kui ka maasikaid. Kui õpetlik osa kokkusaamisest oli läbi saime ennast jahutada mõnusas jões, sest temperatuurid on siin olnud ikka päris kõrged ning üks korralik ujumine oli väga värskendav!

Natuke muljeid ka möödunud nädalast (need, kes on ennast meie tegemistega kursis hoidnud saate aru, et mõned asjad siin suvel ikka ei muutu ja ütleme nii, et traditsioone peab jätkama 🙂 )

  • Karl-Gustav sai hoida terve nädal erinevaid sisalikke ja prantsuse bulldoge. Vahel juhtus ka, et sai koera kusega kokku, sest koerad on ju selleks, et neid sülle võtta – see oli väärt seda. Sai endale ka ägeda mütsi, mida tema toakaaslane, meisterkoguja Kaspar, iga hinna eest endale tahab, aga ega Kusti ei murdu!
  • Kaspari vahva lugu pärineb laupäevast, kui peale perele raamatute näitamist mängis 4. klassi lapsega PlayStation 5 peal ameerika jalgpalli. Perepoeg oli hea nii mängus kui ka mängu juurde käivas trashtalkis ehk mängu juurde käivates “sõrbralikes” komentaarides. Lisaks lisanud tema kogusse nii särke kui ka mütse.
  • Janaril tuleb see nädal üllatus-üllatus uus rattalugu, sest kus on, sinna tuleb ikka juurde. Seekordne lugu on pigem positiivsetes toonides, sest Janari kasutas enda müügioskusi ka sellleks, et endale parem ratas saada ning rääkis endale välja elektriratta. Sellega on väga mugav majade vahel ringi liikuda!
  • Ka minu, Urmi, lugu on seotud Janari ja tema rattaga – nimelt läks Janari laupäeval töövarjupäevale, vaatama, kuidas kogenumad seda tööd siin majade vahel teevad ning kuna elan temaga koos ja ratas ta sellel päeval ise ei kasutanud sain minagi päeva elektrirattaga ringi sõita ja pean ütlema et väga mugav ja täitsa teine kogemus! Lisaks on käimas praegu kergejõustiku maailmameistrivõistlused ning teisipäeval leppisin ühe perega kokku, et tulen peale tööd nende juurest läbi ja vaatama koos, kuidas Rasmus Mägi jookseb 400m tõkete finaalis!
  • Al ütles, et käis ja tegi jällegi tööd see nädal. Tõestuseks saab isegi pildi lisada.

Pildimeenutused pühapäevast!

Karl-Gustavi auto, kuhu mahub terve Lucky Seven sisse!

Järgmine nädal ja järgmised seiklused ootavad meid juba ees!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s