Corndawgs 8. work week done! 🪐

Suve selgroog on murtud ja nüüd ainult täis käigul mäest üles! 🔥

Eelmine nädal oli mom dedication week ning pühendasime nädala enda empsidele. Nädala võitmiseks pidi tegema enda suve parima nädala klientides või müügi ühikutes. Järgmine nädal on revenge pie nädal, inimene, kes teeb kõige rohkem sitdowne saab teisele HQ liikmele koogiga näkku lüüa! 🍰

Lähme ja istume kõikide peredega maha, sest mis kõige vingem, Hardo teeb kõigile hiinaka välja kui sitdownid orgiga üles saame 😉

Also oli super lahe nädal ja areneme ikka jõudsalt edasi⭐️ checki meie muljeid👇

,,Sellel nädalal buildisin enda karakterit ja õppisin veel tōsisemalt eesmärkide nimel töötama ja asju mitte südamesse võtma. I will persist until I succeed käis alati peast läbi. Tunnen, et olen juba praegu tohutult inimesena arenenud, see programm on mega! See nädal oli väga palav ligi 39 kraadi ja pani jällegi kogu attitudei ja mindseti proovile, aga elulahe, mitte kuskil mujal ei saa selliseid omadusi endas treenida, kui bookfieldil kuumaga 13 h töötades. Ei suuda siiani uskuda, milline võimalus mul olemas on ja et sellist asja siin teen. Whole new person already.💛”

Kristin Taru
Kristin ja krõpsud

,,Kolmapäeval kohtasin country pere ja pereisa on suur farmer. Nägi kohe ära et kannan John Deere mütsi ja vend oli kohe palju sõbralikum ja avatum. Veetsin nendega pool tundi aega ja lõpetuseks ütles isa et davai lähme teeme nüüd ühe tiiru traktoriga. Väga pull perekond:)”

Gregon Berezovski
Gregon ja hosti kutsu

,,Oli tore nädal. Õppisin palju uusi skille. Alguses oli väga raske countrys tööd teha, aga iga päevaga sain aina paremaks. Olin tubli ja persistent ja sain tublisti hakkama. Kõige tähtsam on olla positiivne ja proovida teha võimalikult palju asju õigesti ja hästi. Lihtsalt Edasi liikuda ja see ongi edu võti ning küll tuleb ka tulemus.”

Anton Krutogolov

,,Üks inimene oli täiesti kindel, et ma olin telekas. Temaga oli päris naljakas juttu ajada, tuli välja, et ta tegelikult nägi lihtsalt minu Facebooki postitust. Nädalavahetusel mängisime poiste-tüdrukutega kossu, seda nautisin väga. Iga nädalaga järjest rohkem ja rohkem hindan seda, mida ma siia tegema tulin. Lisaks ka neid inimesi, kellega koos ma seda teen ja neid kogemusi, mis ma siit saan.”

Jakob Mägi
Jakob ja jänku
Jakobil oli sünna ka🌸

,,Järgmine nädal järgmine ratta kumm. Sel nädalal sai Hispaania keelt õppida, palju toredaid mehhiklasi. Kohtusin Orlandoga kes töötab kohalikus ülikoolis ja tal oli igast ülikooli märgistega, sain endale ka uue nokatsi.”

Joosep Viir

,,Nädal seitse siis tehtud ja ainult 5 minna. Kui vaadata, mis nädala lõikes juhtus, siis oli nagu tavaline nädal, kuid kui vaadata terve elu lõikes, oli see nädal üks segasemaid. Olen hakanud näiteks aru saama vaikselt hispaania keelest vesteldes kohalike Fernandode, Juanide ja Josedega (kes on väga meeldivad inimesed kõik), sain oma esimese suveniiri Eestisse tagasi viimiseks(mütsi) ning aidanud ka peresid investeerida rohkem enda laste tulevikku ja haridusse. Iga päev muutub minu silmaring üha laiemaks ning hakkan aru saama samuti ka endast: kuidas ma töötan. Pühapäeval mängisime tuliselt kossu ja sõime vapustavat arbuusi. Greeeeat Success”

Karl Perens
Arbuuus

,,Sain terve nädala autoga töötada, peanut butter võikarid on lifesaver õhtuti.”

Marek Käsper
Peanutbutter võikar meega

Täna pidasime miitingu Jani, Mareku ja Kristini hosti juures. Sõime snäkke, valmistusime uueks nädalaks ning hiljem läksime kõik koos kossu mängima. Sõime sushit ka😉☀️

Power kossutiim
Marek ja Karl lebos

Loora pidi kahjuks tervise tõttu Eestisse tagasi sōitma ning Kristin ja Anu kolisid kokku! 🌻 ⭐️Tüdrukute power HQ⭐️

Kristini ja Anu šopingutiirud

Letsgooo see ya next week! 🔥

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s