Grand RAM nädal 6 – poolel maal

Pool suve on meil nüüdseks läbi. 6 nädalat 12st on tehtud, ent see ei tähenda, et nüüd on kõik lihtne. Poole suve jagu on nüüd küll uusi kogemusi ja oskusi, ent tööd tuleb sama kõvasti edasi teha.

Sellel pühapäeval käisime satsiga Salt Lake’is, kus kohtusime lätlaste orgiga ja käisime kõik koos mormoonide kuulsaimas usupaigas – Salt Lake Temple’s.

Eelmisel nädalavahetusel käisime Antelope Islandil, kus nägime kaugelt isegi piisoneid

Sel nädalal oli Kristol palju lugusid. Ta kohtas ema, kel oli lapsed vanuses 26 ja 21 ning 1,5 aastane poeg, keda nimetas sõna otseses mõttes “COVIDi õnnetuseks”. Lisaks nägi Kristo turfis majade vahel hobuseid ringi jooksmas, kes olid ilmselt kuskilt põgenema saanud. Kogu rahvas tänavatel vaatas lihtsalt imestunult, mis toimumas on. Samuti kohtas ta päikesepaneelide müüjat, kelle sõber oli käinud Eestis mormoonina missioonil, aga müügimees ei uskunud, et selline koht nagu Eesti üldse eksisteerib ning Kristo pidi tolle sõbraga telefonitsi selle tõestuseks eesti keeles rääkima.

Ivaril ja Lisannil läks mõlemal auto katki, nii et mõlema raske tööga teenitud raha voolab laiali. Ivaril oli terve nädal peavalu, mida peale hakata, kuna paigalt see enam ei liikunud, ent toredad Utahi elanikud panid mitmeid tunde selle peale, et masin sõidukorda saada ja see hakkasgi tööle pooleks päevaks, ent samal õhtul andis uuesti otsas.

Karl kaotas Andrianale kihlveo ja Andriana tegi tal küüned

Kui Lisanni auto katki läks ta lähipiirkonnas asuva megatoreda isa juurde, kes oli varasemalt raamatuid ostnud, kes lasi Lisannil enda jalgrataste kollektsioonist sobiva ratta välja valida ja Lisann sai ilusti tööd jätkata.

Rico leidis mõmmi endale

Kaarli kallis Walmartist saadud Huffy jalgratas pidas 1,5 kuud vastu. Selle aja jooksul jõudis see sattuda valedesse kätesse, Kaarel jõudis neli korda vahetada sisekumme ja ka ühekorra matsu panna. Nüüd on tal uus kaunitar. See on must pärl nagu seda oli Jack Sparrowle tema kaunitar. Kaarel viis oma vana sinise Huffy taaskasutusse Walmarti, sai kõik oma raha tagasi, mis ta maksis selle eest ja ostis sama raha eest uue. Vot selline ongi kõigi võimaluste maa – Ameerika. Sõida kaks kuud, retsi igat pidi, vii tagasi ja võta uus.

5. nädalal oli USA-s 4th of July ehk ameeriklaste iseseisvuspäev, mis on nende suurim pidu üldse. Sel puhul olime ka natuke pidulikumad.

Karl ja Ivar läksid pidžaamadega tööle

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s