Lucky Seven nädal 6

Hellooo!! Ongi juba pool pool suve läbi 😱, aga tegelikult on kõik hästi, sest pool suve on ju veel ees ja palju toredaid perekondasid, kellega meil in võimalus kohtuda!

Nagu ikka väikesed seiklused meie nädalast:

  • Gregor on õppinud enda tööd hindama. Müüs ühele perele raamatuid ja oli juba ära minemas siis väike perepoeg jooksis uksest välja, tegi talle kalli ning musi ja ütles “I love you”, see oli midagi mis pani Gregori hästi tundma ja ta aru et ma teen õiget asja!
  • Kaspar käis tanklas tankimas ja oi oi, kogemata sõitis minema voolik veel auto küljes! Kuulis imelikke hääli ja sai aru, mis juhtunud on. Pani auto seisma ja andis müüale teada, mis ta korraldanud on.
  • Karl-Gustav istus rahulikult perega maha ja tool vajus alt puruks, killud taga. Lisaks on Kustist saamas sarnaselt Janarile mehaanik – autorehvi tuli parandada vähemalt kaks korda see nädal.
  • Selle nädala relvaga laskmkse lugu tuleb aga hoopis Kristianilt. Lisaks sai ta harjutada ka golfimängu ning pidi raamatukotti ja mappi kasutama hoopis selleks, et ennast koera eest kaitsta.
  • Mina, Urmi, kolisin sellest nädalast Ali ja Janari juurde megalahedasse majja parima võõrustaja Jani juurde, kes on varemgi raamatumüüatega koos elanud ja isegi Eestit külastanud.

Pühapäevase kokkusaamise tegimegi Jani juures. Sõime McDonaldsi hommikusöökidele vahelduseks hoopis arbuusi. Alustame seda teist poolt suvest ühe parima nädalaga – pühendame selle ühele inimesele, kes on alati meie kõrval, alati valmis kuulama ja aitama ning tema töökohal ei ole pause, vabasid või haiguspäevi – järgmine nädal on pühendatud teile, kallid emad! ❤️

Grupipilt koos Janiga!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s