Sizzling Timberwolves week 6

Viis nädalat bookfieldil on märkamatult täis tiksunud, mis tähendab, et aeg on kirja panna selle nädala juhtumised ning nädal korralikult selja taha jätta, et uuel nädalal jälle uue hooga saaks peale lennata 💪

Daniel: Jõudsin siis peale 4th of July pidustusi uude linna tööle, aga arvamus, et nüüd on need peo päevad ühel pool oli igati vale, sest Isanti linnas hakkas pihta kuulus, iga aastane Rodeo, mida emad kirjeldasid kui iga aastast drunk festi. Esimestel päevadel olid tänavad päris tühjad, nagu surnud linn oleks olnud, kuskilt kaugustest kostus aga vali muusika ja piduliste karjeid. Nädala lõpus inimesed vist enam nii väga Rodeo üritusele kohapeale ei jõudnud, sest igas kolmandad majas toimus garaazipidu ning paaril tänaval toimusid ka uhked car-meetid, kus võis näha igasugu võimsaid masinaid.

Annabel: Politseinik tahtis ise meiega pilti teha, kohalikud kuulsused ✨

Kelly-Ly: “Fancy’d kanad!”

Oskar: Sõitsin kantri hoovi sisse – ilgelt äge pikk tee majani ja keset metsa on järsku valge koer. Nagu muinasjutus keset rohelist dzunglit on valge naerunägu. Sõidame siis edasi ja siis on kits metsas, okei… ja siis tulevad kanad ja maja lõpuks. Emps tuleb kodust välja ja räägib, et ma siin vapšee eksinud. Ütlesingi talle, et jah ma täiesti Euroopast, ei tea kuidas siia sattusin. Igatahes istume empsiga maha ja oleme otsustamisel, tahab veel mõelda, näitan talle veel miskit ja siis käib mingi klõbin kuskil kaugel. Empsil silmad lähevad suureks: “ oota korra, ma arvan, et mu kits on su auto peal”
… 😬😲🥲
Ennäe ongi katusel ja kapotil uhke kitseroju

Conrad: Oli siis reede ohtu ja soitsin toolt koju autoga. Umbes kilomeeter enne kodu hakkas auto kole veidrat haalt tegema… ja siis vaatasin – oppa! Mootori temperatuur on laes ju. Kergelt viskas tossu ka kapoti alt juba. Lukkasin siis N peale ja veeresin sealt kodupoole vaikselt. Liuglesin ka uhest politsei autost mooda juhuslikult. Aga siis umbes 200m enne kodu laks mootor kotti ja jain teeaarde seisma. Nalja kui palju eksole.
Helistasin siis Casparile, et kuule selline karlumpski on, et tule oue ja jookse veits maad vasakule. Niikaua laksin siis ise juba auto taha ja hakkasin vaikselt lukkama. Umbes minuti parast tostan pean ules ja vaatan uks vahva vennike jookseb tee aares minu poole helkurvest seljas. Nalja kui palju. Votame siis molemad autole sappa taha ja asume lukkama.
Vaevalt 10-20m lukanud ja kohe tombasid seal 2-3 kohalikku autot ka seisma. Klemmid jooksevad kohe autost valja oi-oi mis on poisid, saame ka lukkama tulla voi?!? Lopuks siis nelja urgse mehe toore jouga sai seda chrysleri roima mooda teed edasi lukatud. Lopuks joudsimegi maja ette ja parkisime keset labikaiku muru peale… psiäuhh!
Panime siis kohalikele poistele käppa ja tänasime ning hakkasime toa poole astuma. Siis pööras uks politsei auto meile aga maja ette. Laksime siis sinna poole vaikselt, et no tervist harra. Ta ka kohe uuris, et just utles mootor ules voi? Abi vaja voi? Ma kuulsin enne sa laksid mooda mootor tehi vaga halba haalt. Me utlesime et aa ei nuud ongi korras ka. Siin elamegi. Meil siin oli tapselt ikka arvestatud🙃. Politsei harra vastas et aa noo korras siis, vaga ilusti rehkendatud. Aga noo kui jargmine kord mootor ules utleb siis helista mulle kohe kindlalt! Ma tulen aitan pukseerida. Andis oma isikliku numbri veel, et helista kindlalt. Siis patsutab suure politsei Fordi maasturi ees olevale rauale ega selle jaoks meil need autod ongi.
Mees ise oli aga suurem autosober ja tahtis kohe ule vaadata, et mis kamm on siis autol. Viskasime kapoti lahti siis ja pilgu peale. Tuli valja, et jahutusvedelik on otsas. Utles et nojah, ilmselt siis lekib kuskilt. Pane parast vett tais see ja siis vaata kas laheb jalle tuhjaks. Ma motlesin, et paneks siis ikka paris jahutusvedeliku juba. Korval ju tankla olemas. Kusisin ohvitserilt, et akki saame ara kaia. Noo muidugi! Miks ka mitte. Huppasime siis tal siis politsei autosse sisse ja minek. Utlesin ka veel, et OHH… esimene kord mul politseiautos olla. Ta utles vastu, et noonii teeme siis diskot ka. Ja pani vilkurid peale koik. Nonda siis laksimegi kaisime tanklas ara ja toime jahutusvedeliku.
Parast siis koju tagasi ja. Autol paak jahutusvedeliku tais, politseiharraga kappa.
Ja oligi paev ohtus

Eeskujulik parkimine USA moodi

Ott: Nadal labi kui vihvti. Eelmise laupaeva jet ski soit ja chill jarvel oli nii kova et eufooria ja vasimus kandus ka esmaspaeva edasi. 4July ilm oli nutune, pidustused jaid ara aga selle eest olin mina ukse vahel liikuv lipp, kes inimestele seda paeva meelde tuletas. Nadala keskel ostsin endale uue auto, siin pohjas led tuled ja leidsin endale HQ uude turfi kus tootan. Nadala keskel sai tootatud ka countryside turfi, mis oli teistmoodi, rohkem autoga soitmist, country muusikat ja inimesed ka. Leidsin Pipi farmi.

Uus punane suksu

Pille: Olin alguses arvestanud, et saan kasutada tasuta BMW’d kuni 12.augustini. Eile, 9.juulil andis omanik teada, et ta perel seda autot väga vaja ehk sinna mu seiklused bemmiga jäidki. Aga tasuta kasutada kuu aega sellist autot – see on ikka imeline! Pilt päevast, mil selle auto sain. Muidugi kokkusattumused on samuti toredad – Ott ostis just uue auto ja rendin tänasest tema vana autot ise edasi. Ehk hüvasti valge bemm ja tere tulemast must Toyota-beebi!😍

Kõige lahedam pilt, mis seal autos tehtud sai! 3 nädalat tagasi pühapäeval, kui käisime Karroga Missisipis ujumas!

Caspar: Tundus olevat järjekordne rahulik päev turfis, kuni järsku minust must Corvette mööda vuhab. Sõidan siis rattaga ise 100m edasi ja näen, et auto pargiti just värskelt maja ette ära. Lähen siis huviga vaatama, kes auto omanik võiks olla, ning minu üllatuseks oli see üksik vanaema Mary, kes on tänaseks juba 78, ning oma koerakesega just toidupoest tuli. Vot kus elu siin USAs penskaritel!

Karoliina: Üks öö Pille äratab üles ja ütleb: “tõuse üles, tõuse üles. See kukkub kohe kokku.” Selle peale tõusin ma üles ja ei saanud midagi aru mis toimub. Pille ütles siis kohe, et vabandust ning jää magama. Hiljem kui ennast keerasin, siis Pille ütles: “Ära liiguta ennast. See kukkub kohe kõik kokku.” Hommikul Pille ütles, et ta nägi unes, et maavärin on ja meie voodi kukkub kokku.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s