Corndawgs 4. work week done!🌾

Crazylt äge nädal jälle möödas! Asjad hakkavad vaikselt paika loksuma ja head harjumused on sisse juurutatud.🌱

👇Tšeki meie seiklusi👇

,,Mul on ikka iga nädal aina rohkem tunne, et olen justkui koju jõudnud. Iga pere, keda kohtan on juba nagu mu enda pere, emad on tohutult hoolivad ja kohtlevad nagu enda last, nii armas. Kohtasin nunnut vanaema ka, kes mulle kohe kommipaki tõi ja tuppa jahenema kutsus, selgus, et ta on elu aeg kunstiga tegelenud js seda kogunud, põnev oli temaga vestelda. Kui ära hakkasin minema, kallistas mind ja andis enda numbri, juhuks, kui peaksin midagi vajama. Kõige armsam oli see, kui olin eelmine päev ühe pere juures käinud ja lastele raamatut näidanud ja siis järgmine päev majast mööda kõndides need pisud jooksid üle tänava mulle sülle. Täitsa lõpp, mis inimesed🥰”

Kristin Taru

Lebo ride

Pidevalt areneme ja omandame uusi oskuseid.🌻

,,Väga korralik arenemise nädal. Õppisin väga palju asju juurde ja natuke avastasin ka enda jaoks päriselt, miks ma siin olen ja miks ma seda ikkagi teen. Neljapäeval kohtasin ühte eestlast, kes oli 33 aastat tagasi Ameerikasse kolinud, niiet temaga oli väga vahva vestlus. Pühapäeval saime koogiga näkku ka, sest et saime ühes võistluses pähe, aga õnneks on järgmine nädal juba uus niiet ei pea selle pärast muretsema :). Siin on siis paps, kes ütles poole sit-downi pealt et ta läheb garaaži tööle, et tal on kiire”

Jakob Mägi
Päevitav isa

Ikka ja jälle võitleme enda suksudega💪

,,Murdsin rattal pedaali küljest ja siis oli päev vaja jala läbi teha. Õhtul leidsin ühe toreda pere kes mul ratta korda tegid ja siis koduteel sain sama pedaali uuesti ära murda :D. Ägedaid olukordi ikka tekib, ma sain sel nädalal steiki kui ma BBQ sisse jalutasin oma raamatutega.”

Joosep Viir

,,Sõitsin rattaga mööda tänavaid ja korraks piilusin telefoni et mapi vaadata. Kui pea tagasi üles tõstsin siis nägin enda ees 2m kaugusel valget chevrolet autot:). Ühesõnaga panin auto tagaotsale korralikult matsu. Õnneks juhti ennast kohal polnud ja autoga midagi ei juhtunud. Ise jäin ka terveks lihtsalt väga rumal tunne oli sellel hetkel. Naabermaja aias vanatädi vaatas ka kahtlselt:)”

Gregon Berezovski
Gregon ja tema iidne auto
Jälle autot parandamas

Bookfieldil meil juba igav ei hakka…😂

,,Whatsupppp, it is Karl with a K back at it againn. Päriselt pidasingi päevikut terve nädal, et mäletaks mida siia ka kirjutada. Tegelikult on iga päev ühte samapidi crazy kuwalda. Ma armastan mehhiklasi enda aktsendi ja olekuga. Sisse rännanud Somaalialased ja teised aafriklased jagavad alati pepsisid ja sprite’i. Esmaspäeval kasutasin esimest korda bideed, kuna kaotasin beti. Reedel lohutasin ema, kelle laps viskas tossuga akna katki meie jutu ajal. Laupäeval panin ühe papsi meelerõõmuks nende tagaaias dunki. Algab teine kuu, hakkame normima. Ma ei kontrolli mitte midagi muud, peale enda järgmise sammu, mille astun. Lihtsalt vaata ja astu. Leidsin ka ühe kauni stseeni metsikust toolist.”

Karl Perens
Metsik tool

,,Sel nädalal sain kahel pea järjestikusel uksel aidata koeri leida ja püüda. Esimesel korral astus üks hästi tore tüdruk uksest välja, jõusime rääkida paar lauset kui ta küsis et ega ma juhuslikult siin ühte kollakat koera näinud ei ole. Ma polnud. Järgmine jetk me juba kiirustasime täiesti sujuvalt koos läbi tema maja taha aeda et sealt seda koera otsida. Seal koera ei olnud. Mina jõin taha aeda ülajäänud kolme koera valvama kui see maja omanik tüdruk ronis üle aia naabria aeda koera otsima. Õnneks leidsimegi selle koera naabri aiast ja lugu sai lahendatud. Kõik toimus lihtsalt väga kiiresti ja kaootiliselt. Vähem kui poole tunni põrast tegi ühe järgmise ukse lahti pks umbes 10-aastane poiss. Uksest tormas kohe välja üks pea selle poisi suurune koer ja pani jooksu. See poiss küsis kohe abi et ma aitaks tal koera püüda ja nii me siis ajasime kahekesi ühte suurt halli koera taga. Lõpuks saime Charlie kätte aga kuna koer oli sama suur kui poiss siis ta tõmbas end lahti ja koos sellega ka selle poisi pikali ja trall läks uuesti lahti. Lõppes lõpuks kõik õnnelikult aga tegemist oli küllaga. Lisaks kohtasin lahedat kassi. Tõug pidi olema Himalayan 😉”

Anu Erbsen

,,Jakob käis “töövarju päeval” ja ühe ukse peal pooleldi Hispaania ema ei saanud aru, mida ma talt küsin ja hakkas naerma nii naljakalt, et me Jakobiga lõpuks mõlemad nutsime ja naersime samal ajal koos temaga, sest meie ei saanud temast aru ja tema ei saanud meist aru.”

Jan Khurana
Sunday meeting
Sunday lunch
Bossid

HQde vahel oli sitdownide võistlus ning kaotajad said vahukoore taldrikuga vastu nägu. 🎂

Karl ja Joosep peale koorega näkku saamist
Hardo leidis auto endale

Peale miitingut veedame enda hostidega veidi aega ja sätime kõik järgmiseks nädalaks valmis.💫

Kui juuksurisse ei saa, siis tuleb ise hosti aias salong avada🌟

Soeng valmib

Trenniga valmistume uueks nädalaks💪

Marek ja Jan
Õhtune pesu voltimine

See ya next week👋

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s