Corndawgs 2. work week done! 🌟

CORNDAWGS

Juhhuu 2. töönädal tehtud ja we are getting better in every way! 🌱

Sellel nädalal saime kõike kogeda, tormi, 40-kraadist kuumust ja paduvihma, aga me oleme hard workerid niiet meid ei takista miski!

Aga ega siin polegi pikka juttu, tšekka meie lahedaid kogemusi: 👇👇

,,Oli teisipäev, jõhkralt palav päev, veidi üle 40 kraadi eesti järgi. Ja poole päeva peal oleksin äärepealt pildi kotti pannud ka. Õhtuks aga olid mulle peaaegu iga ukse pealt inimesed juua andnud – vett, limpsi, gatorade:). Lõpuks kui õhtul sitdownile sain siis tõmbasin kotist koos samplebookiga välja veel 8 tühja joogipudelit. Normaalne parmu tunne oli😊”

Gregon Berezovski

Gregonil oli sünna ka ja ta sai 21!!!!🎂

Host tegi Gregonile üllatuse🌻

Kohtame väga ägedaid inimesi💛

,,Meie host pere lapsed on kunagi aastaid raamatuid müünud SWga. Jõuan laupäeva õhtul koju ja keset tuba seisab mingi mees. Eeldan et se oli siis mu hostpere laps. Tervitan, ainuke asi mis ma vastuseks saan sellelt mehelt on selgelt ja konkreetselt “mitu demo sa täna tegid?”. Ehk siis kõigepealt oluline selgeks teha ja siis saab tervitusteni minna haha. Või siis on see just tervitus SW moodi…? Tegelikult oli väga tore mees ja vist müünud lausa üle kümne aasta kunagi. “

Anu Erbsen
Teel Sunday meetingule

Kohtasime ka kohalikke hurmureid ning saime palju naerda🦄

,,Kõige naljakam hetk oli see, kui kohtasin mega open-minded empsi, kes kutsus mu kohe tuppa ning hüüdis, et ta tiinekas poeg ka kööki tuleks. Istusime seal kõik koos ning kui raamatu välja võtsin läks ema minema ja ütles, et poeg otsustab, kas tahab. Näitasin sellele kullakarva lokikesele siis raamatut täielikus vaikuses, arvasin, et ta ei saa äkki aru minust, et nii vait on, siis lõpuks ütles, et kui talle enda numbri annan või välja lähen temaga, ütleb empsile, et tahab kõiki raamatuid. Klienti ei saanud, aga palju naerda küll.😂”

Kristin Taru

Käisime ka jälle kirikutes hosti otsimas💫

Tasuta sõõrikud enne teenistust
Munchime
Ankenyfree church

Muutume juba kahekeelseks siin ka😃

,,Sai koertega kakeldud, Hispaania keel ongi kohe selge ja 15 liitrit vett päevas juua 33 kraadise päikese all ei ole ka mingi küsimus. Selline tunne, nagu oleks juba mitu kuud seda asja seda teinud, kuid päevad lähevad päris kiiresti. Kindlasti kõige pöörasem asi mida kunagi teinud olen, aga we are just getting started!”

Jakob Mägi

Elu Ameerikas on reaalne seiklus👇

,,Teise nädala shoutouti saavad Dunkin donuts ning koer, kes mind reiest näksas. See nädal kulus enamjaolt metsikute empside tagaajamisele, kuid taltsutamiseks tuleb veel pingutada. Hetkel kipuvad nad alati viimasel hetkel perutama, kuid see pole oluline, peaasi et neile järgi jõuan. Ausalt öeldes on aga kõik timmis, kõik on olemas ja elu on seiklus.”

Karl Perens
Marek ja kohalik kiisu

Veidi pilte Sunday meetingust ka💛

Sunday meeting
Kohalikud hirmud
Meie sünnalaps🥰
🌟Pony sockside võitjad (nädalas keskmidelt vähemalt 10 sitdowni)
🌟Anu loovutamas oma success käepaela Jakobile
🌟Kristin ja success käepael
Jan sai ka success coini💥
Jan loovutamas success käepaela Karlile

Meie manageride tagasiside Fy-dele:👇👇

Kristin Taru

1. Queen of calls! Õhtuti ja hommikuti väga järjepideva suhtumisega. Kristin saab aru, et hetkel on harjumuste loomise aeg ja väga tublisti õppimisele keskendunud. 

Anton Krutogolov

Sama moodi, väga järjepidev enda suhtumisega. Sai see nädal 60 SD levelile. Iga päev miinimum 21:30-ni teeb tööd! Edasi-minekuks ruumi on, aga poiss on tõsiselt asja juures ja seda on hea näha! Soovib mulle iga õhtu head und 🙂 Tänud sulle selle eest! 

Joosep Viir 60 sitdowni levelil. Iga päev töötab kuni 21:30 vähemalt!!!

Keskmise 60 sitdowni levelil. Iga päev töötab kuni 21:30 vähemalt!!!

Pea igaõhtu räägime loomadest, mis elukaid see päev keegi nägi. Tundub, et Joosepil seal oma loomaed varsti koos. Üks päev ta ei julgenud minna maja hoovi sest seal oli mingi 5 suurt vabakutselist american kalkunit seal õuepeal, seega ei hakanud riskima. 

Karl Perens

83 Sit downi. kõige rohkem Sit downe! Karl saab aru, et see on see koht kus saab õppida cyclet. Nüüd tempo maha inimestega SDs ja juba läheb. 

Jan ütles: tegi 20 sit downi, tegi kuskil baaris demo, et saada door demod tehtud. 8:28-22:06; Järjepidevalt enne 8:30 tööl juba. 

Jakob Mägi

60 sit downi levelil! Enne 8:30 tööl järjepidevalt!

Jakob Hoidis see nädal väga hästi fookuseid, töötas oma mägisel alal ja ja tegi kõvasti trenni oma rattaga. Muidu attitude poole pealt iga õhtu nii hea rääkida, nii naljakas sest Jakob alati leiab igas situatsioonis midagi head.

Jakobit ründas väike taksi. Ta andis talle mitu võimalust taanduda aga segane taks ei jaganud hagu. Ja esimest korda saigi mapiga, mida koer pures  ja selle peale läks suur poiss Jakob närvi lõpuks elu eest virutas jalaga näkku ja noh tundub , et jäi ilusti ellu. Ise rääkis sellest nii suurelt, aga see oli vaid taksi.

Anu Erbsen

Keskmiselt 10 sit downi päevas! That is the way how to keep attitude up!

Jan ütles Anu kohta: räägib iga õhtu crazysi storysi oma päevast. Kõige kunnim kaneeli pudru valmistaja. Mrs.Consistency – iga päev üle 35 demo. 

Marek Käsper

Holm ütles: on hästi õpetatav. Ja iga hommik/õhtu on hea attitude-ga. Vahet ei ole kuidas päev läks, attitude on alati paigas olnud nagu top fy-le kohane. 

Ühel päeval läks Marekul rattal kumm katki. Leidis üsna kiiret endale uue ratta. Kaua see pidu ei kestnud, sest uuel rattal läks ka kumm katki 😀 selles hoolimata tegi Marek kõik demod täis.

Gregon Berezovski

Holm ütles: no excuses. Gregonil läks nädala esimeses pooles iPad katki. Ja poiss õppis selgeks kuidas paper ordereid võtta. Aplaus. Ma ei oska ise siiamaani seda teha. Problem solver. 

See ya next week! 👋

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s