Corndawgs 1. work week🔥

Esimene töönädal tehtud! 🤩
Käisime kirikutes endale kodu otsimas, kohtusime host peredega ning MOST IMPORTANT, hakkasime enda esimesi habiteid buildima! 💪

Nädal läks jube kiirelt ning nägime esimest korda päris Ameerika peresid☀️
To be honest, siis ameeriklased on nii vinged.💥

Olime kõik Iowas, kuid töötasime erinevates linnades:
⭐️Amesi pesas tegutsevad Marek ja Kristin, Jan sõitis veidi kaugemale Altuuna linna müüma
⭐️Mason Cityt vallutavad Gregon ja Hardo
⭐️ Des Moines’i hoodis aitavad peresid Anu, Hanna-Loora, Karl P ja Jakob
⭐️ Sergeant bluffis müüvad Karl H, Joosep ja Anton

Aga siin mõned lahedad kogemused ka meie esimesest töönädalast üksi bookfieldil👇

,,Kui avatud mõned inimesed on, pakutakse syya ja juua. Oravaid ja jäneseid on jõhkralt tänavatel jooksmas. Host family oli amazing”

Marek Käsper
Sunday naistemees

,,Reedel kell 21:14 laksin hilja koputust tegema, arvasin et vaevalt keegi lahti teeb aga tulid koige parimad vennad maailmas ukse taha – mehiklased:). Kohe lasti ilusti sisse, tehti enchiladosi, raakisime juttu (PS! õlle pakuti ka aga ma pidin viisakalt keelduma), puhusime niisama juttu ja kõik lõppes ka pisikese tõuklemisega, purjus nõbu ja pereisa vahel. Kindlasti üks lahedamaid õhtuid:)”

Gregon Berezovski

,,Selle nädala jooksul on juba kõike juhtunud. Esimene päev kui rattaga turfi sõitsin läks nii et mina olin ÜLENI porine juba poole tee peal ja mu host isa niikallis ratas, et hinda ei julgetud mulle öeldagi oli paksu mudakihiga kaetud. (üritasin õhtul maha pesta aga see ei tulnud maha, seda muda oli liiga paksult) ülejärgmisel päeval pesi üks naine selle ratta siiski ilusasti puhtaks sel ajal kui ma ratta tema maja juurde jätsin natukeseks.
Samuti olen kohtunud juba kahe mehega, kes müüsid ka southwesterniga 70ndatel Nendega oli väga inspireeriv ja motiveeriv rääkida.
Olen kohtunud lugematul arvul koerade, kasside ja isegi kanadega.
Plus minu eduka suve eest on palveid loetud ja pitse võetud niiet ma loodan hea suvi on garanteeritud xd”

Anu Erbsen
Kanakesed

,,Mina mõistsin siin olles, et ameeriklased on ikka nii nunnud ja toredad inimesed, isegi kui nad sind kuulata ei viitsi, on nad ikkagi viisakad ja rõōmsad.
Armas kogemus oli see, kui üks ema kutsus mind enda juurde enda lapsele au pairiks, et ma õpetaks talle eesti keelt ning samal ajal hoiaks last ka, vestlus lõppes sellega, et ema tegi mulle põsemusi ning ütles, et ta tütar võiks ka sama tegusaks sirguda nagu meie.
Samuti kohtusin laus padukaga venelase Vladimiriga, kelle naine oli eestlane, Valdimir rääkis mulle tükk aega vihma käes kohalikest vaatamisväärsustest ning lõpuks andis mulle enda numbri ning lubas enda punase kastikaga tiirule viia, kui helistan. Ühesõnaga täiega südantsoojendav ja fun nädal”

Kristin Taru
Padukaga fieldil
Lunchi preppimine ja wifey vibes

,,Müüsin täpselt sellises piirkonnas nagu Ameerika filmides need geto kohad, kus inimeste sissetulek on väga madal ja gängid liiguvad tänavatel ja igalpool lõhnab kanepi järgi.
Uskumatu oli näha, kuidas lapsed ise mängisid õues kividega, emal-isal olid ürgaegsed klapiga telefonid, maja oli nagu Eestis garaažid aga vanemad ikka leidsid võimaluse investeerida oma laste tulevikku. Nii mõnegi korra võttis pisara silma ja pani mõtlema, et meil on tegelikult rohkem kui tegelikult vaja. Elu on lihtne, liiga tihti mõtleme selle enda jaoks keeruliseks ja kipume unustama, mis on tegelikult elus tähtis.”

Hanna-Loora Bobrov

,,Pole kunagi nii lühikese aja jooksul nii palju erinevast rahvusest inimesi näinud. Kõik on väga väga toredad ja sõbralikud. Mitte ükski inimene pole varem sellest programmist kuulnud, rääkimata nende raamatute omamisest, ehk see kartus, et kõigil on juba raamatud olemas, on täiesti vale. Kui sellise tempoga edasi läheb on hispaania keel suve lõpuks 100% selge ja kogu kohalik gäng on tuttav. Pildil mina koos perekutsa Nuggetsiga”

Jakob Mägi
Jakob kohaliku kutsuga

,,Käisin kirikus laulmas, politseijaoskonnas ja raekojas, kohtusin mungaga Myanmarist, nägin sadu kui mitte miljoneid oravaid ja jäneseid, sain endale kodu, ostsin ratta ja sõitsin kummid tühjaks, istusin maha 46 erineva perega. Sõin rohkelt Dunkin Donutsit. Jakob oli ja on hea roomie.Oli ühesõnaga sexy sledgehammer kuwalda week. Uus nädal, töö jätkub.”

Karl Perens

,,Ehitame harjumusi ja liigume alati edasi”

Jan Khurana
Teel Sunday meetingule

Iga pühapäev toimuvad meil meetingud, kus saame kõik kokku, räägime möödunud nädalast ning valmistume uueks🌻

Sunday meeting

Jagati ka nädala auhindu, mõned pildid sellest ka (kõigist, kes auhindu said pilte pole)👇

Success coini võitmiseks peab esimese kahe nädala jooksul tegema iga päev vähemalt 30 demo ehk siis näitama raamatuid vähemalt 30le inimesele.💫

Joosep ja success coin
Holm ja success käepael
Anu ja success käepael
Anton ja success coin
Gregon ja success coin
Kristin ja success coin
Marek ja success coin

🌽Meie vinged managerid jagasid ka muljeid Fy-de kohta👇

Anu Erbsen – Jan ütles: Anu pani pori sisse korralikult matsu, aga tegi sellegi poolest päeva lõpuni ja alati 31+ demo. Kohtus lausa 2 alumniga. 🌾

Karl Perens – Holm ütles: istus 15 perega üks päev maha!!! Lõpetamisajad: 22:15; 21:58; 21:47; 21:36. Tegija!💥

Jakob Mägi – Kohtas tänava peal paarikest. Approachis host family jaoks. sai hosti endale & Karl Perensile. Loora ütles: Jakob alati küsib nii hommikul kui õhtul kuidas mul läheb, kuulab ja küsib lugusid. Alati proactive, küsib küsimusi, ja väga aus sellega kuidas päev läks. 🌱

Gregon – Sai auto endale terveks suveks. oli igas võistluses top kolmes!🔥 Karl Holm ütles: autol jäid tuled põlema ja tõmbas aku läbi. Käis koputamas ja leidis mingi venna krokodillidega kes auto käima aitas.Nägi koduvägivalda pealt 😀 oli sd’s ja oli juba väljumas kus mexidel läks omavahel rüseluseks.

Joosep – Loora ütles: Väga uhke Joosepi üle kuna on kõik päevad olnud consistent, olnud väga heas schedulis ja teinud alati one more.💛 Antonile kutsuti politsei ja otsiti teda aga leiti hoopis Joosep. Et ehmatas korralikult ära ja jäi õhtuse calliga hiljaks ja ei saanud rääkida. Aga usun, et oli hea ôppetund. No matter what pidada kinni asjadest ja teada anda, kui miskit valesti.

Anton – Iga päev 31+DEMO. 36 siiani parim. Neljapeval 8:03-21.32 töötunnid.  sai endale jalgratta ukselt-uksele koputades. Protsessile keskendunud. Alati küsib küsimusi kuidas paremini teha. ✈️

Marek – Holm ütles: väga tubli effort, stabiilselt 60+ calli (kontakt perega uksel). Laup isegi 70. 🔥

Kristin: Hardo ütles: 30+ demo iga päev ning parimal päeval 11 Sitdowni. Getting there! hea attitude! Havib funi perekondadega ja õhtuti ja hommikuti alati rõõmsameelne telefonis.🌺

See ya next week!💪

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s