Iowa org -> CORNDAWGS, week 1🤘

Hei meie jälle siin!

🌾Saime vahepeal enda orgi nime ka paika ja selleks on Corndawgs!
Can’t believe, et sales-school on juba läbi ning ongi aeg enda turfile minna🤩
See nädal pani meid kahtlemata igatepidi proovile, kuid nüüd oleme nii valmis kui üldse olla saab. Let’s make this summer our best summer everr!🔥
Ilmselt mõtled, mida sales-school endast kujutab?

CORNDAWGS

See oli crazy! Õues 30+ kraadi ning sinistes särkides sajad tudengid jooksid terve päev mööda Sonesta hotelli ala enda 5-kiloste bookbagidega ringi.
🏃Sense of urgency.🏃


🌽,,Mäletan hetke kui jooksime täiesti higistena ja väsinutena parkla teise otsa, et müügiteksti harjutada ning möödusime turistidest, kes ütlesid: ,,okay, these are real salespeople.” Turistid, kes hotellis ööbisid võisid veidi šoki küll saada.”


Neli päeva treeningut, kus meid valmistati suveks korralikult ette. Inspireerivaid esinejaid ja täielik mugavustsoonist väljumine.🌱

Sales-school gang

🌽,,Kõik speakerid olid üli ägedad ja see kogemus on erakordne mis ma sales schoolist sain. Kogu suve kannan õpitud endaga kaasas ja läheme täiskäigul suvesse. Kõige rohkem jäävad meelde lood teiste esimestest aastast, nende raskustest leian jõudu ja nende edus kinnitab me enda uskumusi, et terve suvi on minu enda kätes.”

🌽,,Sales schooli läbimine pani mõtlema sellele, et miks ma seda ikkagi teen ja miks ma alla ei anna (orgi ring ja kirja kirjutamine endale). Teine mõte on see, ma näen suve jooksul 3000 pere ja aitan 300 neist. Mina valin kellele ma mùün, they gotta sell themselves to me. See mõte muutis mu perspektiivi müügi kohta (Papa Hardo gold nugget)”

“Cool” manager Hardo

Hommikud algasid hommikusöögiga ja lugemisega, seejärel olid esinejad.

🌽,,Kindlasti üks lemmikuid hetki oli esimesel hommikul Hardole võidujooksus duši alla ära tegemine. Ma ei jõudnud isegi mõelda, enne kui juba külma vee all olin. 5 sekundit peale ärkamist oli üks meist duši all, üks pesi hambaid ja 2 ülejäänut tegid kätekõverdusi. Sellel hetkel hakkasin aru saama, kuidas siin tegelikult asjad käivad. Ma pole kindlasti mitu aastat nii keskendunud ja fookuses olnud, kui sales schoolis. Igal tegevusel on mõte ja eesmärk. Natuke hakkab juba koitma, mida see suvi endast kujutab ja kui crazy see tegelikult on. Tekkinud on palju uusi tutvusi ja kõik on siiamaani vapustavad olnud. Kõik hetked, kus ma veidi mõtlema jäin, valdasid mind positiivsed emotsioonid ja tänutunne endale, et ma selle teekonna ette võtsin.”

Saime bank of America kontod📈

🌊Poistel on siia maani esimene hommik hinge peal, kui “äratuskella” helisedes toimus halastamatu duši alla jooksmine.

🌽,,Essa päev. Kell 5:33 hommikul käib hotelli alarm. Jan lendab nagu kuul vetsu ja meie Marekuga väga segaselt paneme järgi. Jan käib pesus ära ja ytleb “Oi raisk, kell on 5:34 alles”. Noh selleks ajaks olime kõik juba pesus käind. Mis siis ikka, tagasi “magama”:))))”
🌽,,Ärkasime poistega esimene päev 5:30 hotelli toas oleva äratuskella peale üles. Jooksime pesema, pesime hambad, saime aru, et kell on 5:30 ja läksime magama tagasi. Kell 6:59 oli peaproov siis tegime kõike samamoodi uuesti. Practise makes perfect…”
🌽,,Esimene hommik sales schoolis. Teadsime poistega, et duši alla minek hommikul peab kiire olema, kuid ei osanud ette arvata selle tõelist sisu. Esimene hommik kui kell 6.59 lõi, olime üleval olnud juba paar minutit, oodates äratust. Kui kell aga 6.59 sai, oli Hardo, vana naarits, magamist teeselnud ning nüüd lendas esimesena duši alla, nagu pelikan merre kala järgi. Võimas kogemus.”

Cycle practise

💪Päeva keskel toimus salestalki treening, kus jooksime nt päikese käes ringe, kuni saime “uksele” koputada ja enda approachi harjutada. Õhtul olid veel esinejad ning lõpetuseks istusime enda orgiga maha ning õppisime üksteist rohkem läbi erinevate tegevuste tundma. Andsime ka commitmentid selleks suveks ning sidusime need paelaga üksteise käte külge.🌻
Ühesõnaga tihedad päevad, kus saime enda schedule rohkem paika.

❗But most important!❗
Sellel suvel on Corndawgsi orgi liikmetel enda ülesanne, millega muudame need kolm kuud võimsaks!

🖋️BLOGI MANAGER: Kristin Taru
🖋️MUUSIKA MANAGER: Gregon Berezovski
🖋️MOTIVATIONAL MANAGER: Joosep Viir
🖋️PILDISTAMISE MANAGER: Karl Perens
🖋️PROTOKOLLIMISE MANAGER : Anton Krutogolov
🖋️FUN MANAGER: Marek Käsper
🖋️SÜNNIPÄEVA MANAGER: Anu Erbsen
🖋️TOIDU MANAGER: Jakob Mägi

Chill Marek

✈️Lendasime/sõitsime kõik enda turfidesse ära ja nüüd täis käigul edasi!

Fast kohvri parandus
💪IOWA BOOKPEOPLE💪

Lezzzgoooo! 🔥

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s