Iowa Org- kes me oleme?

Hei!

Sellel suvel vallutavad Iowa osariiki kõige ägedamad noored! 🤩 Oleme super-excited, et teie kõigiga enda seiklusi ja lugusid jagada!

👣Teeme esmalt veidi tutvust ja räägime lähemalt, kes me sellised üldse oleme ja kust me tuleme:

Jan Khurana– Kartmatu organisation leader

⭐️,,Eesti India segukarva grupijuht, kes õpib TÜ-s majandust. Meeldib väga ultimate frisbeet ja disc-golfi mängida. Kõige enam kirjeldavad mind sõnad naljakas ja täpne, proovin ennast alati mitte liiga tõsiselt võtta, aga hoolitsen selle eest et asjad oleksid alati tehtud. Müün raamatuid sest see on parim koht, kus ennast inimesena arendada ;). You are the average of the 5 people you spend the most time with.”

Hardo Hansar– Üllatusi täis manager

⭐️,,Hardo tuleb vastu enda 11le suvele. Pärit on ta Kohilast. Kõik tema sõbrad on käinud või endiselt tegelevad raamatumüügiga. Southwestern on tema jaoks kutsumus. Talle meeldib õppida juhtimise kohta, korvpalli ja kitarri mängida ning joosta. Vabal ajal meeldib talle enda neiu Liisbetiga matkata.”

Karl Holm– Mitmekülgne manager

⭐️,,Olen 27-aastane, tulen Tallinnast ja õpin majandust. Sport on alati olnud südamelähedane. Kõige enam meeldib kossu mängida ja jõusaalis käia. Ilusa ilmaga meeldib longboardiga sõita. Iseloomustaksin ennast sõnadega siiras ja abivalmis. Tulin SW programmi, sest tahtsin enda ellu uut väljakutset ja ise isiksusena kasvada. Wherever you are, be all there.”

Hanna-Loora Bobrov– Sihikindel manager

⭐️,,Minu nimi on siis Loora, vanus on täpselt 22 ilusat aastat. Olen ise pärit Ida-Virumaalt ühest väiksest külast mere ääres. Õpin 3ndal kursusel Pedagoogikat, soovin tulevikus muuta meie Eesti haridussüsteemi, sest igaüks väärib võrdväärseid võimalusi. Olen alates 4ndast eluaastast tegelenud lauatennisega, see on minu suurim kirg, mängin seda ülikoolis tiimis ning samuti naudin tohutult raamatute lugemist. Lugesin kord aastaga 137 raamatut. Mind kirjeldavad sõnad: väärtused ja kohanemisvõime- Mul on kindlad eluväärtused mille järgi elan ning mida ma austan, oluline , et inimesed mäletaksid mind nende järgi. Ja kohanemisvõime sest kohanen kiiresti erinevates situatsioonides ja mulle meeldib erinevus ja pidev vaheldus. Tulin programmi, sest tahtsin endale tõesatada, et olen väärt kõike, mida soovin ning õppida paremini ennast ja inimesi tundma. To live is to suffer. To survive is to find a meaning in the suffering . Viktor Frank”

Kristin Taru– First yearer

⭐️,,Mina olen 19-aastane ja ilmselt selle orgi pesamuna :), pärit olen armsalt Raplamaalt ning õpin TalTechis hoonete sisekliima ja veetehnika inseneriks. Mulle meeldib tegeleda kunstiga, turundusega, luua tekste, korraldada üritusi ning seista noorte arvamuse eest. Arvan, et mind iseloomustavad kõige rohkem rõõmsameelsus ja sihikindlus, sest näen alati igas asjas positiivset külge ega anna enda eesmärkides alla. Otsustasin programmi tulla, sest Southwesternis arendan endas eduks vajalikke oskuseid ja mindsetti, millest koolis ei räägita. Tahan ennast proovile panna ning elada elu, mis ei ole ettekirjutatud. ,,Life begins at the end of your comfort zone” 🌸

Karl Perens– First yearer

⭐️,,Nimi on Karl, olen 21 aastat vana ja eestlane! Ma õpin Eesti Kunstiakadeemias arhitektuuri ja linnaplaneerimist. Mind iseloomustavad abivalmidus, ambitsioon. Ma olen üsnagi Jack of all trades, kuna tegelen rohkelt spordi, muusika, ettevõtluse, riigikaitse ja igasuguste teiste asjadega. Ehk tegevusalasid on palju, kuid kirglikuim olen juhtimise ja ettevõtluse suhtes. Southwesternisse tulingi sellepärast, et olla teiste sarnaselt mõtestatud inimeste seas. “You are the average of the five people you spend most time with”

Gregon Berezovski– First yearer

⭐️,,Olen pigem hakkaja ja meeldib uusi challengeid vastu võtta. Õpin ehitusinseneriks TalTechis ja väga meeldib. Vabal ajal meedib trumme mangida ja jalkat harrastada. Olen alati abivalmis ja tahan teistele head. Pigem olen otsekohene ja meeldib konkreetsus ja sihikindlus. :)”

Marek Käsper– First yearer

⭐️,,Hei! Minu nimi on Marek ja olen 2. kursuse TÜ majandusteaduskonna tudeng. Sündinud ja kasvanud Tallinnas ning tänaseks juba 22 tiiru ümber päikese teinud. Iseloomujooned, mida sõbrad minu kirjeldamiseks kasutavad: enesekindel, särtsaka/terava pilguga inimene. Oskan moosivarga nägu ka teha. SWga otsustasin liituda selleks, et ennast igatpidi proovile panna ja teha midagi sellist, mida keskmine tudeng ei teeks. Seal on palju põhjuseid veel aga let’s keep it short. Tuleb elu parim suvi! Inspireeriv tsitaat, mis jäi juba kooliajast kõlama: ”Pigem kõvasti ja mööda kui mitte midagi!”

Jakob Mägi– First yearer

⭐️,,Tervist! Mina olen Jakob…22 aastat vana põline Tartu poiss, kes õpib oma armsas kodulinnas majandusteadust. Lisaks sellele meeldib mulle väga sporti teha. Olen seda terve elu teinud ja ei plaani kunagi lõpetada. Väga pikalt olen tegelenud jalgpalliga ning meeldib ka jõuksis käia. Iseloomustaksin ennast kui heasüdamlikku ja võistlushimulist inimest, sest ma suudan alati inimestes head tuju tekitada ning ma proovin enamustes asjades teistega võistelda 🙂 Ma tulin SW programmi selleks, et ennast tõsiselt proovile panna ja selle käigus ennast arendada. Mulle meeldib väga selline väide: “Be yourself, everyone else is already taken” Päikest ☀️”

Anton Krutogolov– First yearer

⭐️,,21-aastane, mängin jalkat juba 15 aastat. Huvitavaid fakte Nii palju, et lemmik söök on babuska tehtud õunakook ja ühepajatoit. Mul on 2 vanemat vend kes juba nii vanad, et ei julge vanust kirjutadagi. Lähen suvel raamatuid müüma üli laheda programmiga ja tunnen et tegin väga hea otsuse kui otsustasin sellise teekonna ette võtta. Also keegi veel ei tea, aga olen top FY ka suve lõpuks :)”

Joosep Viir– First yearer

⭐️,,Olen 23-aastane eestlane, armastan kõiki sporditüüpe, isiklikult olen tegelenud judo ja Thai boxinguga. Olen rahulik ja võimekas ning püüan alati endast 100% anda kõiges mida ma teen. Liitusin Southwesterniga, et ennast proovile panna ning luua endale best summer everrr! “Victorious warriors win first and then go to battle while defeated warriors go to battle and then seek to win” sun tzu”

Anu Erbsen– First yearer

⭐️,,Mina olen siis Anu, 19 aastane ja õpin praegu Tartus esimest aastat ajalugu. Ei ole nii igav kui te arvate 😉 Töötan ülikooli kõrval Tartu lahedaimas restos Pompei. Sõidan tihti Tallinn Tartu vahel ja tegelikult armastan kossu, roadtrippe ja kokkamist. SW programmiga liitumine oli suur emotsionaalne karussell. Otsustasin teha, kuna nägin kui laiad on arenguvõimalused kui ise tahad ja viitsid töötada. Lahe ja väljakutsuv võimalus teada saada, mis tunne on võtta ette, teha ja saavutada midagi nii crazy.”

Jätke need nimed meelde, sest te veel kuulete meist! 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s