Wallbreakers blogi

Tere, taas!

Inglismaa hakkab juba vaikselt koduseks muutuma. Nädala alguses sõitsime jälle kõik Tauri juurde, jagasime omandatud tarkusi ja õppisime mõned uued trikid lisaks. Koosolemist alustasime väikese tantsulkaga ja jagasime laiali ka käepaelad. Tanner krabas endale lausa 3 paela! Ta räägib kõige rohkem peredega ja näitab endiselt kõigile uksel raamatut. Kõige jaburama loo eest sai samuti käepaela Tanner. Pav on aga online ja emadega maha istumise kunn.

Emadele võitsid see nädala auhinna Paekas, Hardo, Risto, Pav ja Ashley.

Tehnilise poole pealt võtsime järgmise nädala fookuseks toakaaslastega võistelda, kes kõige enam vanematega maha istub ning keskendume ühele iseloomu kasvatavale aspektile. Mitme aasta müügi vanad kalad kohanevad UKs müümisega, kantseldavad esimeste aastate tudengeid ja nooremad murravad iga nädalaga uusi ühikutulemusi ja küsivad usinalt küsimusi. Tuletasime meelde meie grupi motot: “We are not here to feel better, we are here to become better” ehk tulime siia ikkagi eelkõige selleks, et õppida ja saada paremaks. 

Leidsime jälle vahva välismaise söögikoha ja mugisime seekord kõik koos pitsasid. Päeva lõpetasime mõnusa väikse matkaga metsas, tegime veel viimase ühise ringi, jagasime kallistusi ja panime kodude poole ajama.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s