Tere, kõik armsad lähedased!

Oleme ühe nädala ja mitmesaja ukse võrra jälle targemad. Saime taas Tauri juures Southamptonis kokku, naersime Reimo totrate naljade üle, jagasime lahedaid lugusid, mis majade vahel juhtunud on ja õppisime, mida uuel nädalal veel paremini teha. Lõbusatest seikadest, Paf koputas varahommikul ja sai vastuse, et koputab liiga vara ja läks kogemata õhtul sama ukse taga ja sai vastuse, et koputab liiga hilja, ajas vähemalt poisi naerma. Mihkel sai lõpuks oma audi tagasi! Mina ja Paf müüsime sellel nädalal üle 100 ühiku ja saime tunnustuseks särgi. 

Käepaelte osas jäi Tanner endiselt raamatu näitamise ja potentsiaalsete klientidega rääkimise kunniks. Emadega istub jätkuvalt kõige rohkem maha Sten. Ja enim online müüsin sellel nädalal mina. Online müügi osas kasvasime see nädal tegelikult kõik. Parima loo eest sai käepaela Reimo, sest kõik said korralikult naerda. 

Läinud nädala töö eest võitsid lähedasele pühendatud auhinna Paekas, Grigori, Paf, Reimps, Kris ja mina. Järgmise nädala pühendame kõik oma kallitele emadele, kes on meie eest hoolitsenud 24/7, ilma kunagi kurtmata. Meie töö on selle kõrval köömes! 

Hardo jagas paar näpunäidet, kuidas veel rohkem ostusituatsioone ise luua ja pärast tehnilist osa sõime kõik koos lõunat. Viskasime täna pilgu peale ka kohalikule rannale ning kuigi korralik mõõn ei loonud kõige kutsuvamat supluskohta, siis oli mere ääres mõnus olla ikkagi. Homme algab kuues nädal Inglismaal ja see on pühendatud teile, meie kallid emad. Aitäh, et olete olemas!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s