Book Squad omas mahlas

Mida on vaja, et üheksat joodiku päevitusega noort panna täiega tööle, nii et higimull otsa ees? 10 000 taala? Pidu Las Vegases all inclusive? Ei, lubadusest emale piisab. Ma võtan endale selle vabaduse öelda meie kõigi poolt need sõnad, mida võib-olla ei saa piisavalt öeldud.

Aitäh, emad, et meie jaoks alati olemas olete ja meisse kunagi usku ei kaota!

Selle nädala meeting toimus meil Bozemanis, Paula ja Merka armsaks saanud kodu lähistel. Nautisime fantastilist ilma ja jooksime oma jalad makaronideks järjekordse frisbee mänguga. Meie suur boss Allar pidi seekord pühapäeva üksi veetma, aga pole hullu – mõtetes olime ikka koos ja irvitasime ta halbade naljade üle. Lauri ja Karl oma naljade kvaliteedi poolest palju maha ei jää – kõhulihased saavad alati pühapäeviti hea treeningu.

Selle nädala tipphetkedest kah.

Ma sain see nädal natuke mänedžeri positsiooni proovida, natuke harjutamist järgmiseks aastaks :). Killu käis mind pool päeva varjutamas ning peab ütlema, et selle luksusega võib isegi ära harjuda. Kohtasime ühte väga omapärast vanaisa, kes suutis iga lausega mu peaaegu valju häälega naerma ajada. Kohtumise lõpuks oli mu nimi Secret ja tema oma Public. Päeva teises pooles läksin juba üksi uksele koputama ja nagu ikka asetasin ma oma koti paar sammu uksest. See liigutus aga vallandas valju jõululaulu, mis mu peaaegu trepilt maha pani hüppama. Lihtsalt sõbralik tähelepanek tulevikuks – uksematid võivad ka heast meelest laulma hakata, nii et ära pane tähele ja jätka oma approachi laulu saatel. Tihtipeale on uksel tervitamas ka toredad karud.

IMG_0109

Allar rändas ajas paar sajandit tagasi. See Montana on ikka veider koht. Küll saab siin ühes päevas neli aastaaega ning nüüd oleme tuvastanud ka tsivilisatsiooni, kus pole internetti ja sõidukid pärinevad aastast 1890.

IMG_5504

Andrise selle nädala tipphetk oli omale uue elukaaslase leidmine, kellega jooksmas käia. Tundub, et situatsioon on seal kontrolli all – turvavarustus on olemas.

IMG_0441

Paula ja Merka käisid täna vaatamas, kust need T-Rexid siis ikka tulevad. Montana pidi olema üsna rikas koht dinosauruste fossiilide poolest. Ma pole kohanud ühtegi last, kes ei armasta neid ammu surnud loomi.

67753424_2429798323923796_4233244492787875840_n

Aga mis seal ikka, nädal läbi ja lõpp läheneb valguskiirusel. Võtame päev, goal periood korraga ning pigistame välja järjekordse parima nädala.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s