Candentsi suvi on pooltäis!

Hei-hopsti kodused! 

Nagu tuhinal ongi järjekordne nädal möödas. Juba pool suvest on möödas. Nüüdseks oleme juba korralikud joodiku päevitused saanud ja kohalik aktsent hakkab vaikselt külge jääma. Iga nädalaga me muretseme vähem väikeste asjade pärast. See ei ole maailma lõpp, kui pereisa muru saab veidi hiljem niidetud, ja jumala savi, et auto ei lähe käima. Meid ei takista miski! 

Pühapäevad on parimad, sest siis lihvime oskusi ja paneme tarkusi kõrva taha, mida tuleval nädalal rakendada. 

Igal korral jagame orgi siseselt midagi, mida me hindame. Seekord ladusime lagedale mõned omadused, mis meile meie orgi juures meeldivad: 

  • Vahet pole, mis ka nädala vältel ei juhtuks, tulevad kõik rõõmsalt ja hea suhtumisega meetingule-hästi palju pulli saab! Lehma ka! 
  • Motiveerime teineteist ja jagame omavahel ägedaid lugusid nädalast.
  • Hoiame teineteist fookuses-korraldame omavahelisi võistluseid. Vahel ka naljaga, näiteks tegime võistluse, kes saab kõige rohkem snäkke peredelt, Tauri tuli terve kotitäiega meetingule.
  • Kõik tulevad hästi probleemidega toime. Kui vaja, aitame teineteist. Oskus näha head ka halvas. 

Uskumatult ägedad, tublid ja tugevad inimesed on kokku saanud. Kindlasti saab alati paremini-keegi/miski pole perfektne, aga tuleb tähele panna neid asju, mis on hästi ja panna fookus nõrkadele kohtadele. Selleks me siin olemegi! 

Lisaks motiveerimisele ja õppimisele, leidsime ka aega natuke lõbutseda. Sõitsime kartidega, mängisime mini-golfi ja isegi sõda-kõik on elus ja terved!

Kõige tähtsam on nautida seda, mida sa teed. Ka teile sinna Eestisse-pidage meeles: “Wherever your heart is, there you will find your treasure.”

Tervitame! Mõtleme teie peale! Olge tublid!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s