Big MO: Pool suve tehtud!

Joosep

Õppisin sel nädalal uusi asju täiega! Bookfield on nii kõva, kui sul on hea attitude ning sa annad endast parima iga päev! Action loeb. Kohtasin nii palju lahedaid peresid siin Sioux fallsis. Nt üks daycare. Nii tore inimene oli, kes juba 4 aastat daycare pidanud. Rääkis nii chillilt ja oli lihtsalt nii tore nagu sõber 🙂

Marko

Ma kohtasin Sylvesteri Mehikost, kes ütles, et nad ostsid 6 advantage raamatut mõned aastad tagasi sellepärast, et tühja kõhuga üliõpilane rattaga tuli nende ukse taha.

Vohu

Pulli sai, see nädal kohtasin väga palju õpetajaid. Nendega oli huvitav jutustada. Samuti kohtasin meest kes on Eestis käinud, küll on maailm väike. 

Jagoda

Proovisin tööle ja töölt koju sõites mitte magama jääda, kuna töötasin ühe tunni kaugusel kodust. Käisin Airist ka followmas, mis oli mega äge.

Kätlin

Mängisin laupäeval bingot, kus palusin lapsel teha kukerpalli ja ta ei teadnud, mis see on ja siis 50 aastane ema näitas talle põranda peal ette.

See pühapäev käisime Mount Rushmore vaatamas, kuna me ei saa öelda, et oleme käinud South Dakotas, kui me pole presidente näinud :))

Täna kolisime, aga Charles oli megalt tore host isa esimesed kuus nädalat

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s