NPA – Nii Palju Armastust organisatsioon Floridas

Esimene pühapäevane orgi kokkusaamine Pensacolas, Floridas

Heiiiii!

Nelja päevane müügikool on seljataga ja esimese nädala raamatumüügi kogemus käes! Täna oli meil ülitore kogunemine kõigi meie kümne orgi liikmega, siin samas Pensacolas, kus Annely, Liisa ja Sigrit ööbivad. Nende võõrustaja Christene valmistas kõigile eestipärast toitu: kartul, hapukoore või võiga, kaunas oad ning sealiha. Tunne nagu kodus :D.

Samuti tunnustasime kõiki meie orgi liikmeid premeerides neid väikeste snäkkidega.

Pärast sõitsime jäätist sööma, nämmma ning peale seda teigime järgmise nädala sisseostud ära.

Ei jõua ära oodata seda vägevat, töökat ning elamusterohket teist nädalat!

Mihkel

Olen õppinud, et tähtis on suhtumine ning müük on numbrite mäng. Isegi kui uks pannakse pauguga nina ees kinni 30 korda siis 31. ja 32. kord võid leida enda perega maha istumas ja numbrid mängivad välja. Ma olen tänulik, et siin on ootamas meid nii palju ägedaid emasid ja isasid.

Üks päev jätsin oma raamatukotti mingi maja veranda peale ja umbes 10 maja hiljem avastasin, et uuups seljakotti kadunud koos rahakoti, 500 dollari ja passiga. Kell oli selleks ajaks juba pärast 21.00 ning oli pime. Mõtlesin, et nüüd ongi pidu läbi ja hakkasin hullult kiirelt kotti taga otsima. Õnneks leidsin selle ühe vanaema trepi pealt. Ta oli selle sinna tõstnud, et ma seda näeksin. Nii, et lõppes kõik hästi 😀

Meil on, minu arvates, nii lahe org ja sünergia on normis. Meie OL (organisatsiooni liider) on mega äge!

SEE YOU IN SIZZLER!

Markus

Ma olen leidnud, et tõesti leidub selliseid inimesi, kes teevad terve päeva heaks. Olen õppinud, et tuleb aega võtta ja mitte vuristada müügijuttu ette. Samuti uksel saadavate vastuväidetega mitte minna kaasa.

Ma jõudsin suhteliselt rikaste rajooni. Sõitsin seal ringi ja siis mõtlesin, et okei, see veits liiga jõukas praeguseks ja otsustasin, et liigun kuhugi teise piirkonda ja tulen tagasi mingil teisel ajal kui olen rohkem kogenud. Kui hakkasin läbi selle rajooni mujale sõitma hakkas räigelt sadama. Üks pereisa nägi mind ja kutsus mind oma garaaži, ma märkasin seal laste mänguasju, mis on märk lastest. Alguses seletasin, kes ma olen, mis ma teen ja läksime istusime maha, rääkisin raamatutest ning ta sõi lõunat samal ajal.

Asi lõppes sellega, et ma sõin kõik tema friikad ja pool burksi ära ning ta kutsus mind kuhugi oma ärikohtumisele.

Meie orgis on kõik on omamoodi ERILISED inimesed, see on just see mis mulle kõige rohkem meeldib.

WE CAN DO IT!

Lars

Olen õppinud, kuidas teisi naerma panna ning kuidas inimesi jätta paremasse meeleollu kui nad enne minu saabumist uksele olid.

Sõitsin hommikul nii 30 minutit, et saada enda müümisluba ja sealt öeldi, et on vaja võõrustajapere allkirja, hakkasin tagasi sõitma ja nägin teepeal müügikohti, käisin paar tükki läbi ja sain ühes kohas kuttidega heale jutule. Sõitsin 3 erineva autoga. Rääkisin müügimehega, millised talle kõige rohkem meeldivad. Avastasin vea autos ning nad parandasid selle tasuta ära tõid poest uued jupid ja puha. Vahepeal laenasid mulle mingi teise auto, et saaksin võõrustaja perelt allkirja.

Mulle meeldib meie orgi juures see, et inimesed motiveerivad üksteist rohkem töötama ja panustama.

Madis

Ei ole oluline kui kõvasti töötad kui pre-approachi (osa müügi jutust, kus küsime, kas see majaelanik teab, kas naabruskonnas on lastega peresid, keda kindlasti külastada, või vastupidi, vanu inimesi, kes poleks huvitatud lastele mõeldud raamatutest) ei küsi

Kohtusin täiega laheda perega, ema töötab õpetajana, tema lapsed olid täiega lahedad ja väga huvitatud haridusest.

Ma imetelen meie orgi juhti Annelyt, kes mega hästi juhendab ja õpetab meid.

Karl

Mul on veel palju õppida, aga iga päevaga jõuan aina lähemale. Siin näeb nii palju õgedaid inimesi, kelle pärast tasub seda teha.

Mulle meeldib siinsete inimeste abivalmidus. Ühed pakkuvad vett, teiselt sain jääteed kaasa, kolmandad süüa kaasa, samuti küüdi saamine, et õhtul varem koju jõuda. Võõrad inimesed ikka muretsevad, et teisel ikka hästi läheks.

Meil on mõnusad ja sallivad inimesed, kes jagavad samu maailmavaateid. Ületavad igapäevaselt oma mugavustsiooni samal ajal selle üle nalja visates.

JÄTKAME SUVE TÕUSVAS JOONES!

Liisa

Olen aru saanud, et enesega positiivselt vesteldes, on võimalik saavutada kõike. Müügikoolis leidsin endale väga inspireeriva killu: If you start talking to yourself, you stop listening yourself ehk kui hakkad endaga vestlema, siis sa ei saa mõelda/kuulata oma negatiivseid mõtteid

Esimesel päeval kui just jõudsime Nashvillest Floridasse, lükkas Annely meid autost välja tegema meie esimesi koputusi. Kiiruga vahetasin püksid ja särgi, seljakott selga ning tennised jalga. Ma unustasin endale sokke jalga panna, sest oli juba kohvri tagasi pagasniku taha lükanud, kui tenniseid jalga panin. Ise mõtlesin, pole hullu midagi, sest et tõenäosus, et keegi sisse laseb on väike. Ma eksisin. Üks tore paar kutsus mind tuppa, endal muidugi jube piinlik, et paljad jalad jne. Kui ma sealt ära hakkasin minema, siis pereisa käis ruttu teises toas ja tõi mulle kingituseks uued puhtad sokid. Nii armas 😀

Mulle meeldib meie orgi see, et kõik töötavad kõvasti. Tahavad, teevad ja arenevad.

Andrei

Olen õppinud, et on kahte sorti probleeme: ühed on need, mida sa saad kontrollida, teised aga sellised, mida ei saa. Kõigil meil on omad probleemid ja enda omadega tuleb lihtsalt edasi minna.

Sõitsin õhtul pimedas autoga ja üks koer jooksis mu järgi. Napilt sõitsin tast mööda, natuke veel ja koer oleks auto alla jäänud.

Kõik meie orgis annavad oma parima, hoiavad konkurentsi üksteisega ning on väga positiivsed.

Erki

Kui fokusseerida tööle, siis aeg lendab.

Üks mees ütles, et tal on vastsündinud beebi. Pärast naabrid ütlesid, et ta valetas.

Ma olen tänulik, et mul on teist korda USAs võimalus peresid aidata.

Sigrit

Suhtumises peitub kogu võlu. I am tougher than the monkeys (Ma olen tugevam kui kõik mu probleemid).

Ma ostsin endale auto ja oled seda juba kaks korda turfis (oma müügialal) majade vahel paar meetrit lükkama pidanud, et autot käivitada. Kohalikele võis see päris naljakas vaatepilt olla 😀

Olen tänulik, et elan ja mul on jälle võimalus USAs seda ägedat tööd teha. Sammuti olen uhke, et suudan oma suhtumist kogu aeg nii hea hoida.

Orgi juures meeldib mulle megalt meie OL Annely ja üldse see, et kõik nii tüükad on.

Annely

õppisin andma endast parima ning võtma olukorrast maksimumi, no-matter-what. Bookfield-il on äge ja me kohtume nii erinevaid ja toredaid inimesi iga päev.

Ma ei ütleks, et see kõige naljakam on, aga see on sellinne – “mis on tõenäosus, et see juhtub?” – olukord. Töötasime Pensacolast 35 minuti kaugusel ja Madis oli mul töövarjuks. Mu autolaadia ei töötanud ning meil siad telefonide akud tühjaks just enne seda kui pidime tagasi Pensacolasse sõitma. Küsisime teed Walmartist, ostsin sealt lõpuks akupanga ning sain telefoni piisavalt laetud, et tagasi koju vahetuspere juurde saada!

Meil on megaäge ja töökas ja parima suhtumisega ORG! Nalja saab!

BEST ORG EVER!

Maiasmokkade kamp 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s