Ohighers organisatsioon Ohios

Heihei!

Tervitused Ohighersilt otse Ohiost! Sales school nüüdseks läbi ning lisaks sellele ka esimene töökas poolik töönädal. Kõik on jõudnud kenasti oma aladele tööle.

Natukene ka sellest, kes kellega koos elab ja kus töötab. Kristjan ja Karl vallutavad Ashlandi, Hardo ja Kristofer elavad koos, Hardo tõmbas Wauseoni käima, Kristofer samal ajal koputas Maumee majade ustele.

Siis on meil Tõnis ruudus HQ, kus elavad Tõnis Kaasik ja Tõnis Orav. Tõnis Kaasik töötas Galionis ja Tõnis Orav Marionis. Toledos koputavad ustele Gerli ja Helina. Fremontis töötab Maarja, Kai-Brith töötab natuke eemal, Clydes. Reimo elab koos Alašrafiga. Mõlemad töötasid Limas. Ja siis on meil veel tüdrukute HQ, kus elavad Marelle, Tiiu ja Emmely. Ilmselt kõige ootatuim mees jõudis ka peale edukaid eksami sooritusi kohale, kelleks pole ei keegi muu kui Kristian “paekas” Paekivi. Tema hakkab koos elama Reimo ja Alašrafiga ja tööle sõidab Wapakonetasse. Tuleb vinge suvi!

Nagu ka iga suvi, siis ka on ka sellel suvel meil Callide, Demode ja Sitdownide Masterid!

Seekordne Master Callide (kes tegi kõige rohkem kontakte) oli: Tõnis Orav, Demode (kes näitas kõige rohkem tooteid uste peal) kunn oli Kristjan ja SitDownide (ehk kes kõige rohkemate peredega maha istus), Emmely! Tublid ja uuel nädalal uue hooga! Hetkel peamine rõhk just heade tööharjumuste kujundamisel ehk kõigi eesmärk on näidata 30+ perele tooteid päevas.

Mõned lahedad storyd veel nädalast:

Kristjan:

Oli töökas nädal oli, sai näha palju peresid, oli juba õhtune aeg. Koputasin uksele, ema tuli uksele. Peale mõningast rääkimist sain aru, et tegu oli hoopis vanaemaga, kes oli ostnud meie raamatud 20a tagasi oma tütrele. Kuna talle raamatud megalt meeldisid, siis otsustas ta need ka oma lapselapsele muretseda, kes elab Texases. Pilt tootest ka, leidsin et oli väga meeldejääv perekond.

Helina:

Minu lahe story see, et koputasin uksele ja tuli mingi memmeke uksele. Ta ei soovinud midagi osta, läksin kõrval majja. Ka sealt sain ei. Teisest majast ära tulles hüüti mulle kõrval maja juurest privet vene keeles. Tuli välja, et seal oli külaline Venemaalt ja kui ta nägi mu business card-i ja et ma olen Eestist, siis arvas et räägin vene keelt  ehk jah ma sain kuskil suvakal usa tänaval vene keeles rääkida 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s