Kultuurišokk

Hei, Hei!

Esimene nädal on seljataga ja juba on kogunenud üsna mitu huvitavat lugu.

Nashville oli päris lahe. See oli ikka väga huvitav vaatepilt kui 400 sinistes särkides inimest karjudes ringi jooksid. Panga kogemus oli ka päris omaette elamus. Mänedžer oli nii vaimustuses Paula nimest, et ta pühendas talle pitsad, mida meile ooteajal söömiseks toodi.

Esimesed päevad tööl on ka tehtud. Eks meie esimese aasta tegijatele oli see mingil määral ka veits šokeeriv. Mis mõttes Mrs. Jones ja Mrs. Jones ei ela kõrvuti? 😀

Mul endal on see kogemus olnud üsna looduslähedane. Kohati tundub, et siin elab rohkem kitsi kui peresid. Ja need kitsed on siin küll teist tõugu kui Eestis. See viis kuidas nad sulle otsa vahivad kui nad keset linna kellegi aeda rüüstavad paneb arvama, et nad omavad seda maja. Nad isegi ei mõtle liikuda. Ja siis veel need metsikud kalkunid. Töötaks nagu loomaaias.

Tänane kokkusaamine oli ka ilgelt lahe. Saime ennast ikka korralikult kooma süüa all-you-can-eat hiina restoranis. Pärast sai ka ennast parklas käima tõmmata. Me olime ikka paras etendus pealtvaatajatele. Tiimi vaim on ikka võimas – mida kõike see julgus tegema ei pane.

Me Killuga saime endale ka ilgelt laheda host pere. Neil on isegi tiibklaver – unistused saavad teoks ma ütlen. Kahju, et see punane pole.

Andrisel oli päris huvitav juhtum ühe isaga. Läks lihtsalt koputama ja isa andis hea töö eest 20 taala, ilma et ta oleks midagi ostnud.

Paulal ja Merilinil on ka päris huvitav nädal olnud. Pidid endale kohe alguses auto võtma ja liiklusesse hüppama. Müts maha.

Karli elu tegime hulga lihtsamaks. Ta sai lausa kaks päeva ilma kotita ringi käia – luksus, mida ainult mänedžerid saavad nautida. Ma ise olin päris osav kotikandja ma arvan.

Lauri sai natuke vähem seda luksust nautida. Teda käis töövarjutamas ainult Andris.

Allaril õnnestus ka mõne ebatavalise perega kohtuda. Kui ratastoolis mees, kellel on ainult üks käsi suudab olla positiivne ja elurõõmus, siis mis vabandus on meil mitte olla.

Aga selleks nädalaks kõik. Eks järgmine nädal kuuleb jälle, mis toimub.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s